Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 stycznia 2006, 19:32

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Battlefield 2: Special Forces

Poradnik do Battlefield 2: Special Forces zawiera opis tego, co dodano, a więc: nowych pojazdów, giwer i wyposażenia, oraz przede wszystkim wnikliwą analizę taktyczną wszystkich map.

„Witam w poradniku do Battlefield 2: Special Forces. Opisywana tu gra jest jedynie dodatkiem, stąd też po informacje dotyczące samej idei rozgrywki i sposobu na przetrwanie odsyłam do tekstu dotyczącego podstawki. Poradnik zawiera opis tego, co dodano, a więc: nowych pojazdów, giwer, map i wyposażenia. Przy analizowaniu tych dwóch pierwszych elementów posłużyłem się szkolną skalą ocen (od 1 do 6). Są to oceny dość subiektywne, ale sądzę że nawet takie okażą się przydatne wszystkim laikom.

Ci, co dużo grali w Battlefield 2 wiele tu nie znajdą – poznali oni tajniki walki na tyle dobrze, że przyswojenie sobie wszystkich nowości, jakie niesie ze sobą BF2: SF zajmie im – góra – kilka godzin. Do kogo jest zatem kierowany ten poradnik? Odpowiadam: do tych, co dopiero wkraczają w świat FPS-ów Online i serii Battlefield (czyli np. kupili za jednym zamachem i podstawkę, i dodatek). Do tych, co potrzebują wskazówek.” - „Sandro”

Battlefield 2: Special Forces - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Battlefield 2: Special Forces w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.