Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 sierpnia 2006, 16:49

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Bad Day L.A.

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Bad Day L.A.”. Poniższy tekst składa się w głównej mierze z dokładnego opisu przejścia przygotowanej przez producentów kampanii singleplayer. W miarę możliwości starałem się możliwie najdokładniej opisać wszystkie te czynności, które są wymagane do pomyślnego ukończenia danej sekcji planszy.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Bad Day L.A.”. Poniższy tekst składa się w głównej mierze z dokładnego opisu przejścia przygotowanej przez producentów kampanii singleplayer. W miarę możliwości starałem się możliwie najdokładniej opisać wszystkie te czynności, które są wymagane do pomyślnego ukończenia danej sekcji planszy. W niektórych sytuacjach dany problem można rozwiązać na kilka różnych sposobów. Zazwyczaj je wszystkie podaję, zaznaczając przy tym najlepsze rozwiązanie. Z racji tego, iż większość czynności powtarza się w kolejnych etapach gry, wszystkie ważniejsze porady zgromadziłem poniżej. Zapoznanie się z nimi nie jest co prawda wymagane, ale mogą one wiele rzeczy objaśnić, a także ułatwić właściwą zabawę. W szczególności mam tu kwestie dotyczące trudniejszych elementów rozgrywki, głównie pojedynków z przeciwnikami.

[...]

Nie pozostaje mi już nic innego, jak tylko zaprosić Was do zabawy, jednocześnie życząc owocnej gry!” - „Stranger”

Bad Day L.A. - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Bad Day L.A. w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.