Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 sierpnia 2006, 20:03

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Auta

Grasz w Auta? Świetnie się składa, gdyż chciałbym powitać Cię w poradniku poświeconym tej produkcji, w którym mam nadzieje znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań. Rady zostały podzielone na trzy główne działy, odpowiednio relacjonujące przebieg licznie czekających Cię wyścigów, cech charakterystycznych sezonu o Złoty Tłok oraz wybrane minigry

„Grasz w Auta? Świetnie się składa, gdyż chciałbym powitać Cię w poradniku poświeconym tej produkcji, w którym mam nadzieje znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań. Rady zostały podzielone na trzy główne działy, odpowiednio relacjonujące przebieg licznie czekających Cię wyścigów, cech charakterystycznych sezonu o Złoty Tłok oraz wybrane minigry.

Świadomie zrezygnowałem z aspektów poznawczych programu, czyli elementarnych porad na temat jak np. wygląda proces podejmowania zadań dostępnych w krainie, ich zależności, bądź otoczki fabularnej. O tym można dowiedzieć się z marszu rozpoczynając zabawę, której nie chce Ci psuć, więc uznałem takie informacje za zbędne. Pełną swobodę zostawiam również w doborze misji, nie podając jakie czekają Cię laury za zwycięstwo. W trakcie rozgrywki zawsze będziesz miał co najmniej dwa nowe zadania do wykonania, a myśląc o zakończeniu gry z maksymalnym wynikiem, musisz po prostu wszystkie zaliczyć, w jakiej tylko chcesz kolejności. [...]

Poradnik został przygotowany na podstawie tego, co naprawdę może Ci pomóc w osiągnięciu celów. Zapraszam więc do przyjemnego wertowania jego stron.” - „Thorwalian”

Auta - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Auta w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.