Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2002, 17:45

autor: Sznur

Polskie pudełko Codename: Outbreak

Już niecały miesiąc pozostał do premiery taktycznej gry akcji Codename: Outbreak. W związku z tym firma Manta Multimedia ujawniła wstępny projekt pudełka do gry, które możecie oglądnąć poniżej. Trzeba przyznać, że nowy wygląd graficzny (coś á la Rambo połączony z Predatorem) robi znacznie większe wrażenie niż wydanie zachodnioeuropejskie. Manta czeka na wszelkie opinie i sugestie od wszystkich graczy pod emailem [email protected]

Już niecały miesiąc pozostał do premiery taktycznej gry akcji Codename: Outbreak. W związku z tym firma Manta Multimedia ujawniła wstępny projekt pudełka do gry, które możecie oglądnąć poniżej. Trzeba przyznać, że nowy wygląd graficzny (coś á la Rambo połączony z Predatorem) robi znacznie większe wrażenie niż wydanie zachodnioeuropejskie. Manta czeka na wszelkie opinie i sugestie od wszystkich graczy pod emailem [email protected].

Polska premiera Codename: Outbreak, realistycznego symulatora żołnierza będzie miała miejsce w okolicy połowy lutego. W grze przeniesiemy się w niezbyt odległą przyszłość, gdy na Ziemię spada niewielki meteoryt, przynosząc śmiertelnie niebezpieczne pasożyty. Gracz, wraz z doborową jednostką komandosów, musi zapobiec rozprzestrzenianiu się zagrożenia i oczyścić zainfekowany teren.