Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2008, 08:45

Pojawi się wersja demonstracyjna Army of Two

Army of Two jest z całą pewnością jedną z lepszych pozycji wydanych w tym roku oferującą znakomity tryb kooperacji. Jak do tej pory przed ewentualnym zakupem gry musieliśmy kierować się bądź to cudzymi opiniami, bądź dostępnymi w sieci filmikami. Wkrótce się to zmieni, przynajmniej w przypadku posiadaczy konsol Microsoftu.

Army of Two jest z całą pewnością jedną z lepszych pozycji wydanych w tym roku oferującą znakomity tryb kooperacji. Jak do tej pory przed ewentualnym zakupem gry musieliśmy kierować się bądź to cudzymi opiniami, bądź dostępnymi w sieci filmikami. Wkrótce, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, się to zmieni, przynajmniej w przypadku posiadaczy konsol Microsoftu.

Wczoraj na oficjalnym forum Electronic Arts, jeden z pracowników koncernu, Matt Turner poinformował, że 1 kwietnia w usłudze Xbox Live Marketplace pojawi się demo programu. Niestety, podobna inicjatywa nie będzie miała miejsca w przypadku konsoli PlayStation 3.

Pojawi się wersja demonstracyjna Army of Two - ilustracja #1

Turner potwierdził także, że posiadacze obu wersji wkrótce otrzymają możliwość ściągnięcia pierwszego dodatku, w którym znajdą się m.in. dwie nowe mapy przeznaczone dla trybu kooperacji.

Również 1 kwietnia w godzinach pomiędzy 10 a 13 czasu polskiego nastąpi chwilowe wyłączenie usługi Xbox Live oraz witryny xbox.com.

Ostatnia aktualizacja: 2008-03-29

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Army of Two

Army of Two