Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2001, 13:32

autor: Sznur

Pizza Connection 2 trafia dzisiaj na półki

W dniu dzisiejszym firma CD Projekt wydała na polskim rynku grę strategiczno–ekonomiczna Pizza Connection 2, sequel bardzo popularnego tytułu Pizza Syndicate. Podobnie jak w poprzedniej części zostajemy właścicielem niewielkiego baru szybkiej obsługi specjalizującego się w serwowaniu pizzy.

W dniu dzisiejszym firma CD Projekt wydała na polskim rynku grę strategiczno–ekonomiczna Pizza Connection 2, sequel bardzo popularnego tytułu Pizza Syndicate. Podobnie jak w poprzedniej części zostajemy właścicielem niewielkiego baru szybkiej obsługi specjalizującego się w serwowaniu pizzy. Zaczynając od jednej restauracji w olbrzymiej metropolii naszym zadaniem jest zdominowanie rynku pizzerii i osiągnięcie szczytów gastronomicznej finansjery.

Gra posiada bogatą w szczegóły grafikę oraz wiele opcji, umożliwiających prowadzenie ciekawej rozgrywki, okraszonej dodatkowo sporą dawką czarnego humoru. Pizza Connection 2 została całkowicie zlokalizowana przez CD Projekt, dzięki czemu otrzymujemy produkt w pełnej polskiej wersji językowej w atrakcyjnej cenie 79 PLN.