Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Pizza Connection 2 (PC)
OkładkaPizza Connection 2 (PC)

Pizza Connection 2 PC

Pizza Tycoon 2

Strategia ekonomiczna stworzona przez firmę Software 2000. Gracz wciela się w szefów megakorporacji czerpiącej zyski z serwowania tytułowej pizzy.

Strategiczne | ekonomiczne | gangsterskie | widok izometryczny | 2D | o gotowaniu

Pizza Connection 2 Premiera PC

10lutego2001

pudełko PL

21marca2001

producent: Software 2000 wydawca: Deep Silver wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Pizza Connection 2

Pizza Syndicate

Restaurant Empire

Restaurant Empire 2

Kolejna, po Pizza Tycoon i Pizza Syndycate, gra ekonomiczna traktująca o biznesie rodem ze słonecznej Italii, czyli zarządzaniu działalnością małych zakładów gastronomicznych serwujących pizzę. Nie jest to jednak symulacja marnej prowincjonalnej restauracji, ale olbrzymiej megakorporacji, czerpiącej zyski ze sprzedaży włoskiego cudu kulinarnego. Będąc szefem firmy czeka nas bardzo wiele zadań, począwszy od lokalizowania nowych restauracji w centrum wielkich miast, zatrudniania nowych pracowników i dbania o ich wydajność, po przeszkadzanie ze wszystkich sił konkurencji.

Ostatnie działanie to jeden z najważniejszych elementów tej rozgrywki, pozwalający wykorzystać szereg niestandardowych możliwości gnębienia konkurentów, od zwykłego zastraszania i sabotowania, podkładania robactwa, szczurów, naloty policji, wynajmowanie bandziorów i gangsterów, po prawdziwie akty terrorystyczne. Staniemy się również mistrzem kucharskim układającym coraz to nowsze przepisy kulinarne wybierając z 80. dostępnych składników, dzięki czemu serwowana przez nas pizza wyróżniać się będzie smacznymi odmianami i zachęci klientów do odwiedzania restauracji.

Do wykonania mamy dziesięć kampanii umiejscowionych w wielkich miastach, gdzie możemy rywalizować nawet z siedmioma komputerowymi przeciwnikami. Mamy możliwość zatrudnienia do dwudziestu pracowników w każdej z pizzerii oraz wynajęcia ochrony dla swoich placówek. Dysponując ponad 100. elementami wyposażenia możemy odpowiednio dopracować wystrój każdej z restauracji, dzięki czemu zadowolimy setki klientów o odmiennych preferencjach kulinarnych. Do pomocy w zarządzaniu bardzo przydają się zaawansowane opcje marketingu i statystyki.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,6 / 10 na podstawie 1424 głosów czytelników.

Pizza Connection 2 cena w dniu premiery: 80 PLN

Wymagania wiekowe Pizza Connection 2: 12+

Pizza Connection 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 233MHz
  • 64MB RAM