Piłkarska Ruletka GOL-a rusza o szóstej!

O godzinie szóstej po południu meczem reprezentacji Niemiec oraz Kostaryki rozpoczynają się MŚ w piłce nożnej. Wszystkich z Was niezmiennie serdecznie zapraszamy do Piłkarskiej Ruletki GOL-a!

Redakcja GRYOnline.pl

31

O godzinie szóstej po południu meczem reprezentacji Niemiec oraz Kostaryki rozpoczynają się MŚ w piłce nożnej. Tym samym godzina ta oznacza granicę wzięcia udziału w naszej Piłkarskiej Ruletce, tak by móc liczyć na zdobycie kompletu punktów. (Kto wie, może komuś z Was się uda?)

Piłkarska Ruletka GOL-a rusza o szóstej! - ilustracja #1

Oczywiście typować wyniki meczów możecie przez cały czas trwania Mistrzostw, na każdy mecz przed jego rozpoczęciem, rozpoczynając zabawę od dowolnego momentu. Do czego niezmiennie serdecznie Was zapraszamy.

Nintendo opantentowuje komunikator internetowy

Następny
Nintendo opantentowuje komunikator internetowy

Sensible Soccer 2006 debiutuje na rynku

Poprzedni
Sensible Soccer 2006 debiutuje na rynku

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl