Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2008, 13:21

autor: Dorota "vampire" Drużko

Pierwszy epizod Strong Bad's Cool Game for Attractive People dostępny do pobrania

Choć pierwotnie pierwszy epizod nowej przygodówki twórców Sama i Maxa zatytułowanej Strong Bad's Cool Game for Attractive People miał ukazać się w lipcu, to na jego premierę przyszło nam poczekać aż do wczoraj. Pecetowy chcący zapoznać się z tą produkcją powinni udać się na oficjalną stronę studia Telltale Games i po opłaceniu 8.95 USD (około 18zł) omawiany odcinek pobrać.

Choć pierwotnie pierwszy epizod nowej przygodówki twórców Sama i Maxa zatytułowanej Strong Bad's Cool Game for Attractive People miał ukazać się w lipcu, to na jego premierę przyszło nam poczekać aż do wczoraj. Pecetowy chcący zapoznać się z tą produkcją powinni udać się na oficjalną stronę studia Telltale Games i po opłaceniu 8.95 USD (około 18zł) omawiany odcinek pobrać. Mogą też od razu zdecydować się na zakup całego, pięcioczęściowego sezonu - w takim wypadku kwota, która trzeba uiścić wynosi 34.95 USD (około 70 zł). Strong Bad dostępny jest także dla posiadaczy konsoli Nintendo - za 1000 punktów Wii (około 20 zł) mogą oni zdobyć epizod za pośrednictwem usługi WiiWare. Niestety na razie jest to opcja zarezerwowana jedynie dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Europejczycy muszą poczekać do 15 sierpnia.

Pierwszy epizod Strong Bad's Cool Game for Attractive People dostępny do pobrania - ilustracja #1

Tytuł ten to pierwsza próba (nie licząc bonusowego utworu, Trogdor, w Guitar Hero 2) przeniesienia przygód bohaterów Homestar Runner, popularnej internetowej kreskówki do świata gier. Kolejne epizody Strong Bad's Cool Game for Attractive People powinny ukazywać się w comiesięcznych odstępach czasu. Niezdecydowani mogą ściągnąć demo komputerowej wersji i samemu przekonać się, czy warto zainwestować w serię.