Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2008, 10:43

autor: ult

Pierwsze informacje o Blitz: The League II

Znane są pierwsze konkrety, dotyczące Blitz: The League II, zręcznościowej gry sportowej, której producentem jest Midway, firma odpowiedzialna m.in za stworzenie serii Mortal Kombat.

Znane są pierwsze konkrety, dotyczące Blitz: The League II, zręcznościowej gry sportowej, której producentem jest Midway, firma odpowiedzialna m.in za stworzenie serii Mortal Kombat.

W kwietniu tego roku dotarła do nas informacja o rozpoczęciu prac i przypuszczalnej dacie premiery kontynuacji Blitz: The League, gry która w bardzo specyficzny sposób traktowała futbol amerykański – krótko mówiąc: zasady fair play nie były w niej zbyt popularne. Wydawca i producent w jednym, koncern Midway, ujawnił nieco informacji, dotyczących ich najnowszego projektu, Blitz: The League II.

Wśród nowości, które mają się pojawić w grze, twórcy wymieniają nowy, precyzyjny system ataku przeciwnika oraz poprawiony tryb walki o piłkę na ziemi. Dodatkowo, po zdobyciu przyłożenia, twórcy zostawiają nam całkowicie wolną rękę i czas do celebracji zdobytych punktów na swój własny sposób, bez skryptowych ograniczeń. Do zmian dojdzie także w opcjach rozgrywki – mają zostać poprawione możliwości gry multiplayer, a także uruchomiony nowy tryb fabularny, stworzony przez Petera Egana, autora scenariusza do serialu „Playmakers”, emitowanego w stacji ESPN. W Blitz: The League II mają powrócić również legendy futbolu amerykańskiego, znane graczom ze współpracy przy promocji serii NFL Blitz – Lawrence Taylor, który figurować będzie na okładce, a także Quentin Sands.

Gra ma się ukazać na konsole Xbox 360 oraz PS3. Premiera datowana jest na koniec 2008 roku.

Pierwsze informacje o Blitz: The League II - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.