Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2007, 12:21

autor: Metatron

Pierwsze filmiki z rozgrywki w Silent Hill 5

The Collective, studio deweloperskie pracujące nad piątą odsłoną serii Silent Hill postanowiło pokazać, jak wyglądać będzie rozgrywka w ich najnowszej produkcji i zaprezentowało trzy krótkie filmiki dające przedsmak tego, czego możemy spodziewać się po Silent Hill 5.

The Collective, studio deweloperskie pracujące nad piątą odsłoną serii Silent Hill, postanowiło pokazać, jak wyglądać będzie rozgrywka w ich najnowszej produkcji i zaprezentowało trzy krótkie filmiki dające przedsmak tego, czego możemy spodziewać się po Silent Hill 5.

Wszystkie filmiki znalazły się na łamach serwisu Game Videos. Każdy trwa niecałe 30 sekund, ale to wystarczy, by pokazać stworzony przez twórców klimat. Pierwszy to krótki rzut oka na bohatera przemierzającego różne wnętrza. Drugi jest dość ciekawy, ponieważ przedstawia dokonane w czasie rzeczywistym przejście pomiędzy naszym a koszmarnym światem. Patent ten, jak przyznali twórcy w jednym ze wcześniejszych wywiadów, pochodzi z filmu Silent Hill i tak przypadł do gustu deweloperom, że postanowili go wykorzystać. Trzeci z filmików prezentuje fragment rozgrywki, w którym Alex Sheperd przeszukuje przypominające jakiś magazyn pomieszczenie.

Przypominamy, że gra ukaże się na konsole PS3 oraz X360. Data premiery nie została jeszcze ustalona, ale wiadomo, że nastąpi ona w przyszłym roku. Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii.