Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2008, 14:20

autor: vampire

Penumbra: Requiem w sierpniu

Wczoraj firma Paradox Interactive, wydawca horrorowej przygodówki, Penumbra, podała datę premiery najnowszego epizodu tej serii. Zatytułowany jest on Requiem, a 27 sierpnia będzie dostępny do pobrania - odpłatnie za pośrednictwem serwisu GamersGate. Póki co nie wiemy jaki będzie koszt jego zakupu.

Wczoraj firma Paradox Interactive, wydawca horrorowej przygodówki, Penumbra, podała datę premiery najnowszego epizodu tej serii. Zatytułowany jest on Requiem, a 27 sierpnia będzie dostępny do pobrania - odpłatnie za pośrednictwem serwisu GamersGate. Póki co nie wiemy jaki będzie koszt jego zakupu. W Polsce zarówno Overture jak i Black Plague ukazały się całkiem niedawno, bo 29 maja nakładem CD Projekt w cenie 99,90 zł w pakiecie.

Penumbra: Requiem w sierpniu - ilustracja #1

Chociaż rozwiązanie głównego wątku fabularnego nastąpiło już w Penumbra: Black Plague, to jednak dopiero w Requiem, poznamy rozwiązania wszystkich niedokończonych historii. Ponownie wcielimy się tu w Philipa i jeszcze bardziej zagłębimy się w dziwny i mroczny świat gry. Zresztą według zapowiedzi twórców, odróżnienie tego co jest rzeczywiste, a co nie, stanie się kluczowym elementem rozgrywki. W czasie naszej przygody spotkamy także dawnych przyjaciół, którym jednak niekoniecznie powinniśmy wciąż ufać.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.