Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2008, 12:35

autor: vampire

Nowy interfejs Xboxa 360 i pierwszy dodatek do GTA IV w listopadzie?

W czasie ostatnich targów E3 dowiedzieliśmy się o planach Microsoftu dotyczących wprowadzenia nowego interfejsu użytkownika konsoli Xbox 360 określanego mianem Xbox Experience. Z licznych zmian jakie się w nim znajdą możemy wymienić: opcję instalowania gier na dysku twardym, obsługę rozdzielczości 1440x900 i 1680x1050 oraz możliwość tworzenia własnych avatarów.

W czasie ostatnich targów E3 dowiedzieliśmy się o planach Microsoftu dotyczących wprowadzenia nowego interfejsu użytkownika konsoli Xbox 360 określanego mianem Xbox Experience. Z licznych zmian jakie się w nim znajdą możemy wymienić: opcję instalowania gier na dysku twardym, obsługę rozdzielczości 1440x900 i 1680x1050 oraz możliwość tworzenia własnych awatarów. Według wiadomości zamieszczonej w serwisie RPG-TV uaktualnienie obecnego interfejsu do nowszej wersji powinno nastąpić w listopadzie - podobno taką informację otrzymał jej autor podczas wizyty w londyńskim biurze Microsoftu.

Nowy interfejs Xboxa 360 i pierwszy dodatek do GTA IV w listopadzie? - ilustracja #1

Ponadto w tym samym serwisie możemy przeczytać, że pierwsze rozszerzenie GTA IV również zostanie udostępnione w listopadzie. Autor wiadomości przyznał, że nie poznał praktycznie żadnych szczegółów na temat dodatku, został jednak zapewniony, że według twórców, powinien on przedłużyć zabawę o 15 godzin. Jak na razie żadna z tych informacji nie została oficjalnie potwierdzona przez Microsoft.