Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Oni Games Press Release" 18 stycznia 2006, 09:36

Nowe tytuły z OniGames

Z ogromną przyjemnością informujemy o najnowszych wydawnictwach OniGames: Luxury Line Tycoon, Fastlane Pinball, Airport Tycoon oraz zestaw 3 gier wojennych zatytułowany II Wojna Światowa. Wszystkie wymienione gry są już dostępne w hipermarketach oraz w sieciach sklepów Media Markt i Saturn za jedyne 9,99 zł

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Z ogromną przyjemnością informujemy o najnowszych wydawnictwach OniGames: Luxury Line Tycoon, Fastlane Pinball, Airport Tycoon oraz zestaw 3 gier wojennych zatytułowany II Wojna Światowa. Wszystkie wymienione gry są już dostępne w hipermarketach oraz w sieciach sklepów Media Markt i Saturn za jedyne 9,99 zł

Luxury Liner Tycoon

Panie kapitanie! Robota na pokładzie!

Tego jeszcze w grach ekonomicznych nie było! W „Luxury Liner Tycoon” wcielasz się w postać właściciela potężnego liniowca – statku oceanicznego, na którym bogaci ludzie spędzają wakacje. Budujesz dla nich ekskluzywne kasyna, kluby nocne, wykwintne restauracje i salę kinową z wygodnymi fotelami. Tuż obok stawiasz basen, korty, a nawet pole do gry w golfa!

Zatrudniasz też najlepszych marynarzy, zawodowych kelnerów i wybitnych kucharzy. Podziwiasz świetną grafikę, realistyczne animacje postaci i szczegółowe mapy mórz i oceanów. Przekonaj się, że życie na pokładzie wcale nie jest proste! Śledź kurs, analizuj preferencje pasażerów, dbaj o to, by byli szczęśliwi! Zmierz się z burzami, nudą i fanaberiami zblazowanych podróżnych. Stwórz wodne imperium, które przyniesie Ci miliony!

 • Zaskakujący miks strategii, ekonomii i kultowego „The Sims”.
 • Trzy wielkie statki, które czekają na twoje rozkazy!
 • Najbardziej malownicze zakątki świata: Karaiby, Azja i Morze Śródziemne!
 • Aż 74 różne pomieszczenia, w których ustawisz blisko sto przedmiotów!
 • Gra dostępna w hipermarketach oraz w sieciach sklepów Media Markt i Saturn w cenie 9,99 zł

Fastlane Pinball

Życie dało Ci w kość ? Zrelaksuj się na fliperach!

Nazywasz się Michael James Smith i masz przechlapane. Rzuciła Cię dziewczyna, sąsiedzi zalali mieszkanie, a okrutny szef wylał z pracy. W dodatku dowiedziałeś się, że Ziemi grozi zagłada i już wkrótce przestanie istnieć. Czy ruszasz jej na ratunek? Rezerwujesz bilet w rakiecie na Księżyc? Nic z tych rzeczy! Spokojnie wychodzisz do pobliskiego baru, siadasz przy automacie i zaczynasz się bawić. W końcu trzeba jakoś spędzić te ostatnie dni życia... „Fastlane Pinball”

to znakomity fliper, który wciągnie Cię jak głębokie bagno. Ujrzysz w nim błyszczące rampy i podświetlane zbijaki. Zdobędziesz bonusy, od których stół aż się ugina. Przekręcisz licznik raz, a potem drugi! Tego wieczora nie nakarmisz swojego kota. Po prostu nic nie zdoła oderwać Cię od komputera!

 • Stół, od którego trudno się oderwać!
 • Niezwykle efektowna grafika, realistycznie zachowująca się kulka.
 • Dziesiątki bonusów, w tym świetnie zaprojektowane misje.
 • Nowość! Innowacyjny tryb multiplayer!
 • Gra dostępna w hipermarketach oraz w sieciach sklepów Media Markt i Saturn za 9,99 zł

Airport Tycoon 3

Szef wielkiego lotniska – to brzmi dumnie!

Masz już dość niskopłatnej posady i ciągłych docinków szefa? Nie ma sprawy! W „Airport Tycoon 3”

to ty będziesz zatrudniał ludzi i zwalniał ich, gdy zawalą sprawę. Zajmiesz stanowisko dyrektora potężnego lotniska. Będziesz inwestował w obsługę naziemną, zatrudniał sprzątaczy, ochroniarzy i magazynierów, a także dbał o pas startowy. Podpiszesz kontrakt z siecią hoteli i restauracji, ściągniesz na miejsce lotnisko i sklep z luksusowymi kosmetykami. Zmierzysz się ze złą pogodą, nadkompletem na pokładzie, tłokiem w poczekalni. Dasz radę? To do boju! Zaprojektuj, zbuduj i zarządzaj olbrzymim lotniskiem, na którym dziennie ląduje kilkaset samolotów! Negocjuj kontrakty, podpisuj umowy, zakładaj hotele. Zarabiaj grubą kasę i nie dopuść do tragedii!

 • Aż 60 różnorodnych samolotów wymodelowanych na bazie autentycznych latających konstrukcji.
 • Niezwykle złożone środowisko: pasażerowie, pracownicy lotniska, piloci, służby celne, samoloty i wozy serwisowe!
 • 20 możliwych lokalizacji lotniska, wiele budynków.
 • Wspaniała grafika 3D wykorzystująca silnik Renderware™
 • Ukazanie codziennych problemów terminalu: opóźnień przylotów, nieprzewidywalności pogody, działalności przestępców itp.
 • Gra dostępna w hipermarketach oraz w sieciach sklepów Media Markt i Saturn w cenie 9,99 zł

II Wojna Światowa

3 pełne wersje gier wojennych za jedyne 9.99 zł !

Rajd na Berlin

Przenieś się w czasy największego w dziejach ludzkości konfliktu zbrojnego i walcz po stronie aliantów. Od snajpera przez pilota myśliwca, strzelca w bombowcu po artylerzystę w czołgu – przemierz trasę od Normandii aż po Berlin. Twój jedyny cel – zniszczyć wroga i zakończyć wojnę.

Eskadra Orłów

„Tora! Tora! Tora!”. To słowo, znaczące po japońsku „tygrys”, powtórzone trzy razy stało się początkiem końca amerykańskiej floty stacjonującej w bazie w Pearl Harbor. Tego dnia rozpętał się jeden z najbardziej krwawych konfliktów wojennych – morska wojna na Pacyfiku. Jeśli masz ochotę pokazać Japończykom, gdzie kraby zimują, przyłącz się do amerykańskiej armii. Zostań pilotem Eskadry Orłów!

Strategic Command

Stań na czele wojsk niemieckich lub alianckich i poprowadź je do zwycięstwa. By wykazać się skuteczną taktyką na polu walki musisz być przebiegły i mieć oczy szeroko otwarte, aby żaden ruch przeciwnika nie umknął Twojej uwadze. Przyszłość Europy jest w Twoich rękach. Zestaw gier dostępny w hipermarketach oraz w sieciach sklepów Media Markt i Saturn.