Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2009, 09:20

Nowe filmy i wysokiej jakości screeny z Bioshock 2

W sieci opublikowane zostały nowe materiały prezentujące drugą odsłonę Bioshocka. Znalazły się wśród nich wysokiej jakości zrzuty ekranowe oraz trzy filmy z rozgrywki (oparte w dużej mierze o oficjalny zwiastun, który mieliśmy już okazję obejrzeć 10 kwietnia), które zamieścił na swych łamach serwis Voodoo Extreme.

W sieci opublikowane zostały nowe materiały prezentujące drugą odsłonę Bioshocka. Znalazły się wśród nich wysokiej jakości zrzuty ekranoweoraz trzy filmy z rozgrywki (oparte w dużej mierze o oficjalny zwiastun, który mieliśmy już okazję obejrzeć 10 kwietnia), które zamieścił na swych łamach serwis Voodoo Extreme.

Screeny ukazują nam kilka istotnych szczegółów. Widzimy w akcji wiertło Big Daddy’ego rozrywające na strzępy jednego ze Splicerów, efekty skorzystania z ognistego plazmidu (Incinerate w wersji trzeciej), Dużą Siostrę pobierającą ADAM, a także wiele innych akcji, być może już Wam znanych ze wspomnianego wyżej filmu. Więcej zrzutów ekranowych znajdziecie w naszych galeriach:

Trzy filmy, o których wspomnieliśmy już wyżej, ukazują nam właściwą rozgrywkę. Widzimy więc, jak Splicery padają pod naporem kontrolowanego przez gracza Big Daddy’ego, a także jak decydują się na ucieczkę, dochodząc do wniosku, że nie mają większych szans w starciu z większym i silniejszym przeciwnikiem. Każda z prezentacji składa się w dużej mierze z fragmentów ujawnionych już 10 kwietnia, jednakże oferują one także po kilka zupełnie nowych ujęć, interesujących szczególnie z punktu widzenia fanów Bioshocka. Poniżej zamieszczamy bezpośrednie linki do poszczególnych filmów:

  1. Prezentacja #1
  2. Prezentacja #2
  3. Prezentacja #3
Nowe filmy i wysokiej jakości screeny z Bioshock 2 - ilustracja #1
Nowe filmy i wysokiej jakości screeny z Bioshock 2 - ilustracja #2
Nowe filmy i wysokiej jakości screeny z Bioshock 2 - ilustracja #3
Nowe filmy i wysokiej jakości screeny z Bioshock 2 - ilustracja #4
Nowe filmy i wysokiej jakości screeny z Bioshock 2 - ilustracja #5

Bioshock 2 zostanie wydany w trzecim kwartale bieżącego roku (najprawdopodobniej w październiku), jednocześnie w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, a także na komputery osobiste. Produkcja studia 2K Marin zaoferuje nam wiele interesujących nowości względem części pierwszej, wydanej w sierpniu 2007 roku. Sporą porcję oficjalnych informacji na temat gry znajdziecie w obszernej zapowiedzi autorstwa U.V. Impalera. Polecamy Wam jej lekturę.