Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2006, 09:47

autor: Metatron

Niemcy jednak pograją w Dead Rising

Niedawno sieć obiegła informacja, że zapowiadana na wrzesień na X360 gra Dead Rising dostała zakaz sprzedaży w Niemczech. Internetowy serwis 1up.com skontaktował się z Capcom w celu oficjalnego wyjaśnienia sprawy. Po kilku godzinach oczekiwania nadeszła odpowiedź. Gra ukaże się 8 września. Niemieccy gracze mogą spać spokojnie.

Niedawno sieć obiegła informacja, że zapowiadana na wrzesień na X360 gra Dead Rising dostała zakaz sprzedaży w Niemczech. Internetowy serwis 1up.com skontaktował się z Capcom w celu oficjalnego wyjaśnienia sprawy. Po kilku godzinach oczekiwania nadeszła odpowiedź. U naszych zachodnich sąsiadów, podobnie jak w pozostałych krajach Europy, gra ukaże się 8 września. Niemieccy gracze mogą spać spokojnie.

Przypominamy, że Dead Rising opowiadać będzie o bezkompromisowej walce o przetrwanie nieprzebierającego w środkach reportera, który przypadkiem trafił do opanowanego przez żywe trupy miasta. Nie spodziewajmy się jednak przerażającego horroru. Ta wypełniona akcją produkcja została stworzona z przymrużeniem oka, a zombie są tylko mięsem armatnim dla naszego bohatera.

Jeśli chcecie uzyskać więcej informacji na temat Dead Rising, skorzystajcie z materiałów zgromadzonych na łamach naszego serwisu: