Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2008, 10:53

autor: SETH

NHL 09 trafia do sprzedaży

Wczoraj na terenie Ameryki Północnej zadebiutowała najnowsza odsłona symulatora zawodowej amerykańskiej ligi hokejowej ze stajni Electronic Arts - NHL 09 - w wersjach na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Polscy fani hokeja na lodzie będą mogli nabyć tę odsłonę cyklu sportowego od EA już 12 września tego roku w edycji na X360 oraz 26 września na PS3.

Wczoraj na terenie Ameryki Północnej zadebiutowała najnowsza odsłona symulatora zawodowej amerykańskiej ligi hokejowej ze stajni Electronic Arts - NHL 09 - w wersjach na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Polscy fani hokeja na lodzie będą mogli nabyć tę odsłonę cyklu sportowego od EA już 12 września tego roku w edycji na X360 oraz 26 września na PS3 (w obu przypadkach cena wyniesie 209,90 PLN). Użytkownicy PC niestety będą musieli poczekać na premierę tej gry troszkę dłużej - do października 2008 roku (ceny jeszcze nie ustalono).

NHL 09 trafia do sprzedaży - ilustracja #1

W NHL 09 względem poprzednich części odnajdziemy kilka nowości i ulepszeń. Przede wszystkim zaktualizowane zostały składy drużyn NHL i AHL a także bardziej dopracowano system Skill Stick, odpowiadający za zagrania kijem trzymanym w jednej ręce. Prócz tego będziemy mieli przyjemność po raz pierwszy przetestować nowy tryb rozgrywki zwany Be a Pro, który pozwoli nam poprowadzić przez kolejne szczebla kariery sportowej stworzonego hokeistę. Poprawie uległ również tryb multiplayer, gdzie tym razem w szranki na lodzie stanie aż sześciu Graczy w jednej drużynie.

NHL 09 trafia do sprzedaży - ilustracja #2