Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2008, 14:23

autor: ult

Nadchodzi ulepszony Krzyżowiec - pierwsze wieści oraz screeny

Firefly Studios i Gamecock Media ogłosiły, iż trwają prace nad nową grą z serii Stronghold. Będzie to udoskonalona wersja, stworzonej przez pierwszą z wymienionych firm strategii, Stronghold Crusader, oznaczona podtytułem Extreme.

Firefly Studios i Gamecock Media ogłosiły, iż trwają prace nad nową grą z serii Stronghold. Będzie to udoskonalona wersja, stworzonej przez pierwszą z wymienionych firm strategii, Stronghold Crusader, oznaczona podtytułem Extreme.

W najnowszym Krzyżowcu przeniesiemy się do momentu, gdzie kończył się Stronghold Crusader. W grze będziemy mogli staczać ogromne bitwy, w których liczba jednostek przekroczy 10 000 wojowników na ekranie w jednym momencie. Dodatkowo Stronghold Crusader Extreme zostanie wyposażony w opcję Extreme Trail, dzięki której najlepsi gracze będą mogli przetestować swoje umiejętności na specjalnych mapach i w misjach, o podwyższonym poziomie trudności. Jak zapowiadają twórcy, w Stronghold Crusader Extreme zostanie poprawiony system toczenia walk – pomóc ma w tym specjalny pasek taktyczny, dzięki któremu łatwiej zapanujemy nad naszymi wojskami, a także nowe opcje strategiczne, pozwalające skuteczniej napierać na przeciwników. Tytuł ma zostać wzbogacony jednostkami i mapami, które wcześniej mogli poznać tylko gracze Stronghold Crusader w Stanach Zjednoczonych. Producenci zapowiadają, iż ich najnowszy produkt będzie kompatybilny z Windows Vista.

Twórcy planują premierę Stronghold Crusader Extreme na wiosnę tego roku – dla graczy z USA będzie to już 28.04.2008. W pudełku z grą, oprócz nowego produktu Firefly Studios znajdzie się także Stronghold Crusader. Dotychczas dystrybucją produktów spod sztandaru Stronghold w Polsce zajmowała się firma Cenega Poland - prognoz wydawniczych na rodzimy rynek, dotyczących Stronghold Crusader Extreme na razie nie ujawniono.

Producenci przygotowali także dla swoich fanów trzy obrazki pochodzące z Stronghold Crusader Extreme. Oto one:

Nadchodzi ulepszony Krzyżowiec - pierwsze wieści oraz screeny - ilustracja #1
Nadchodzi ulepszony Krzyżowiec - pierwsze wieści oraz screeny - ilustracja #2
Nadchodzi ulepszony Krzyżowiec - pierwsze wieści oraz screeny - ilustracja #3