Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2008, 15:11

autor: Vercetti

Nadchodzi Bolt - kolejna adaptacja filmu Disneya

Przyzwyczailiśmy się już, że co głośniejsze filmy animowane wraz ze swoją premierą na srebrnym ekranie otrzymują także grę, która ma za zadanie promować je wśród najmłodszych odbiorców. Tak było w przypadku Aut czy Ratatuj, podobnie będzie także z nowym dzieckiem wytwórni Walta Disneya, Boltem.

Przyzwyczailiśmy się już, że co głośniejsze filmy animowane wraz ze swoją premierą na srebrnym ekranie otrzymują także grę, która ma za zadanie promować je wśród najmłodszych odbiorców. Tak było w przypadku Aut czy Ratatuj, podobnie będzie także z nowym dzieckiem wytwórni Walta Disneya, Boltem. Przygody psiej gwiazdy Hollywood doczekają się swego odpowiednika w wirtualnym świecie i trafią do posiadaczy aż sześciu platform.

Nadchodzi Bolt - kolejna adaptacja filmu Disneya - ilustracja #1

Nad produkcją gry czuwa zespół Avalanche Software, dzięki któremu już w listopadzie dane nam będzie pokierować losami tytułowego czworonoga, a także jego właścicielki, Penny. W trakcie zabawy skorzystamy z licznych zdolności obu bohaterów, jak chociażby skutecznego odstraszania przeciwników szczekaniem Bolta czy cichego przekradania się za oponentami, charakterystycznego dla Penny.

W trakcie rozgrywki zwiedzimy ponadto pięć odrębnych państw, w tym Rosję i Włochy, a w wersji na Dual Screena uzyskamy dodatkowo dostęp do zestawu minigierek oraz opcji współpracy w trybie multiplayer. Bolt ukaże się zarówno na DS-ie, jak i pecetach, PS3, PS3, X360 i Wii.