Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2008, 13:52

autor: Von Zay

Można już pobierać konsolowe demo Race Driver: GRID oraz wygrać BMW

Użytkownicy usług Xbox Live oraz PlayStation Network mogą już zapoznać się z demonstracyjną wersją najnowszej gry wyścigowej od Codemasters – Race Driver: GRID. Dodatkowo – firma organizuje związany z nim konkurs z wyjątkowo atrakcyjną nagrodą.

Użytkownicy usług Xbox Live mogą już zapoznać się z demonstracyjną wersją najnowszej gry wyścigowej od CodemastersRace Driver: GRID. Dodatkowo – firma organizuje związany z nim konkurs z wyjątkowo atrakcyjną nagrodą.

Zgodnie z zapowiedziami - demo pozwala na przetestowanie takich samochodów, jak: Mustang GT-R na ulicach San Francisco, Nissan S15 Silvia na trasie Yokohama Docks oraz BMW 320si na torze Jarama. Oprócz wspomnianych sprawdzić można też tryb online, w którym zmierzyć się będzie mogło 12 graczy na raz.

Prawdziwym kąskiem jest jednak prawdziwe(!) BMW Serii 3 do wygrania w konkursie. Aby wziąć w nim udział należy wysłać swój najlepszy czas przejazdu na wybranej trasie. Po weryfikacji trafi on na internetowy ranking. Stamtąd, 23 maja o północy, wybranych zostanie 5 najlepszych graczy, którzy w podanym terminie zmierzą się w sklepie sieci zavvi, mieszczącym się na londyńskiej Oxford Street, w boju o główną nagrodę.

W konkursie wziąć mogą udział gracze również w Polski – dlatego gorąco zachęcamy do szlifowania przejazdów i walki o jak najlepszy czas.

Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn pecetowe demo omawianej gry pojawi się później. Z kolei jego debiutu na PlayStation Network możemy oczekiwać dziś popołudniu. Podstawowe informacje dotyczące na temat Race Driver: GRID znaleźć można w Encyklopedii.

Ostatnia aktualizacja: 2008-05-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Race Driver: GRID

Race Driver: GRID