Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2004, 12:19

autor: Włodarczak "Speed" Adam

Mindscape europejskim wydawcą SuperPower 2

Konsorcjum wydawnicze Mindscape, znane między innymi z Besiegera, na terenie Starego Kontynentu zajmie się dystrybucją nowej gry strategicznej studia GolemLabs – SuperPower 2. Jak zapowiedziano, rzeczony produkt trafi do rąk graczy jeszcze tej zimy.

Konsorcjum wydawnicze Mindscape, znane między innymi z Besiegera, na terenie Starego Kontynentu zajmie się dystrybucją nowej gry strategicznej studia GolemLabsSuperPower 2. Jak zapowiedziano, rzeczony produkt trafi do rąk graczy jeszcze tej zimy.

Mindscape europejskim wydawcą SuperPower 2 - ilustracja #1

 

SuperPower 2 to strategiczna gra turowa, będąca kontynuacją programu wydanego w 2002 roku pod tym samym tytułem. Znany także jako GlobalPower, geopolityczny symulator posiadał kilka ciekawych cech, które w nowej wersji zostały rozszerzone i jeszcze bardziej rozbudowane. Całość została oparta na prawdziwych danych, odnotowanych przez odpowiednie światowe służby statystyczne zarówno w sferze ekonomicznej, socjalnej jak i militarnej. Gra pozwoli na kontrolowanie czterech aspektów każdej społeczności: politycznego, ekonomicznego, militarnego oraz socjalnego. Więcej informacji tekstowo-graficznych na temat tej ciekawie zwiastującej pozycji znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.

Mindscape europejskim wydawcą SuperPower 2 - ilustracja #2
Mindscape europejskim wydawcą SuperPower 2 - ilustracja #3
Mindscape europejskim wydawcą SuperPower 2 - ilustracja #4