Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "PLAY Press Release" 29 lipca 2004, 09:41

MENEDŻER PIŁKARSKI 2004/2005 (PL) DELUXE

„Menedżer Piłkarski 2004/2005” to pierwszy z prawdziwego zdarzenia polski symulator menedżera klubu piłkarskiego. Jako pierwsza z gier tego typu posiada realistyczną symulację opierającą się na m.in. na cechach motorycznych zawodników oraz przyczynowo-skutkowym modelu zdarzeń.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

„Menedżer Piłkarski 2004/2005” to pierwszy z prawdziwego zdarzenia polski symulator menedżera klubu piłkarskiego. Jako pierwsza z gier tego typu posiada realistyczną symulację opierającą się na m.in. na cechach motorycznych zawodników oraz przyczynowo-skutkowym modelu zdarzeń. Jest to możliwe m.in. dzięki temu, że każdy zawodnik opisany jest przez ponad 40 atrybutów, mających wpływ zarówno na jego grę na boisku, jak i stopniowy rozwój całego zespołu.

Standardowo gracz ma do dyspozycji 32 drużyny z ponad 800 zawodnikami, wiele firm sponsorskich, stadiony. W trakcie sezonu piłkarskiego można dokonywać transferów zawodników między klubami na określonych warunkach. Pomiędzy najważniejszymi momentami gry, czyli meczami, zadaniem gracza jest ustalanie optymalnego dla swojego zespołu cyklu treningowego.

Istotnym aspektem gry jest zarządzanie budżetem, czyli m.in. zawieranie umów sponsorskich z firmami, kontrola wydatków na stadion czy ustalanie cen biletów na mecz.

Zaletą gry jest duża liczba statystyk – zarówno dla całego zespołu, jak i pojedynczego zawodnika. Liczne z nich można oglądać w postaci wykresów, których wygląd można będzie dostosować w zależności od preferencji gracza.

Gra posiada unikalną grafikę zbudowaną w oparciu o Monster Game Engine ® zapewniający m.in.:

  • intuicyjny i estetyczny interfejs użytkownika
  • przejrzyste ekrany ze statystykami
  • „przechodzenie” pomiędzy kolejnymi ekranami w sposób podobny do przeglądania stron internetowych

Ponadto do gry dołączony jest edytor umożliwiający modyfikację drużyn, zawodników, stadionów i firm sponsorskich.

MENEDŻER PIŁKARSKI 2004/2005 (PL)  DELUXE - ilustracja #1