Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Menedzer Pilkarski 2004/2005 (PC)
OkładkaMenedzer Pilkarski 2004/2005 (PC)

Menedżer Piłkarski 2004/2005 PC

Menedzer Pilkarski 2004/2005

Zrealizowany w klasycznym stylu manager piłkarski. Pomimo tego, iż „Menedżer Piłkarski” nie posiada oficjalnych licencji największych lig europejskich, ewentualne braki można bardzo szybko nadrobić dzięki wbudowanemu edytorowi bazy danych piłkarzy, drużyn i lig.

Sportowe | manager | piłka nożna | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Menedżer Piłkarski 2004/2005 Premiera PC

11sierpnia2004

pudełko PL

11sierpnia2004

producent: Play-publishing wydawca: Play-publishing wydawca PL: Play-publishing Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Menedżer Piłkarski 2004/2005

Championship Manager 4

Football Manager 2005

Total Club Manager 2004

Zrealizowany w klasycznym stylu manager piłkarski. Podobnie jak w przypadku innych reprezentantów gatunku, oprawa wizualna „Menedżera Piłkarskiego 2004/2005” jest znikoma i ogranicza się do licznych tabelek, wykresów i okienek z informacjami, zabawę zaś rozpoczyna się od wyboru jednej z wielu dostępnych drużyn piłkarskich. Pomimo tego, iż „Menedżer Piłkarski” nie posiada oficjalnych licencji największych lig europejskich, ewentualne braki można bardzo szybko nadrobić dzięki wbudowanemu edytorowi bazy danych piłkarzy, drużyn i lig. Gracz ma ponadto możliwość wklejenia zdjęć z barwami wybranego klubu czy też zmiany wyglądu tła.

Przebieg rozgrywki nie odbiega zbytnio od tego co prezentują inne tytuły, gracz musi wykonywać tradycyjne czynności managera - zarządzać całym klubem (zawodnicy, finanse), zajmować się organizacją spotkań czy też doskonalić ustawienia taktyczne. Istotną rolę odgrywają treningi, dzięki którym dostępni zawodnicy sukcesywnie zwiększają swoje umiejętności. Należy jednak uważać albowiem zbyt intensywne ćwiczenia mogą doprowadzić do niefortunnych kontuzji, które wykluczą ich na co najmniej kilka spotkań. Nie mniej ważną rolę odgrywają transfery. Gracz musi pozyskiwać nowych zawodników do kadry (drogą negocjacji), może również sprzedawać tych, których aktualnie nie potrzebuje. Finanse zespołu są dość rozbudowane i nie ograniczają się do wypłacania zawodnikom czy innym pracownikom zespołu stałych pensji. Gracz musi również zadbać o stadion drużyny, pozyskiwać nowych sponsorów czy też wyszukiwać innych sposobów na zdobywanie gotówki (na przykład poprzez ustalanie cen biletów).

Istotną rolę w trakcie gry odgrywają współczynniki poszczególnych zawodników, które mają kluczowy wpływ na ich możliwości na boisku. Współczynniki te podzielono na trzy kategorie, informacje zespołowe oceniają przydatność danego zawodnika, mówią także o stanie jego zdrowia czy chęci współpracy z resztą drużyny. Umiejętności piłkarskie bezpośrednio określają możliwości danej osoby na boisku, opisują między innymi zwinność piłkarza czy zdolność do określonych typów zachowań (np. dalekich podań czy utrzymywania piłki). Umiejętności ogólne opisują nie tylko warunki fizyczne danego zawodnika (jego siłę czy zręczność), ale i bardziej niecodzienne cechy, jak na przykład wrodzoną intuicję.

Ostatnia modyfikacja 15 czerwca 2012

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2 CD

Ocena użytkowników: 5,1 / 10 na podstawie 399 głosów czytelników.

Menedżer Piłkarski 2004/2005 cena w dniu premiery: 19,90 PLN

Wymagania wiekowe Menedżer Piłkarski 2004/2005: Odpowiednia dla każdego wieku.

Menedżer Piłkarski 2004/2005 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Procesor Pentium II 300 MHz
  • 64MB RAM
  • 200 MB HDD