Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release PLAY Press Release 23 lipca 2004, 11:33

Max Game 7/2004 w kioskach

W kioskach na terenie całego kraju można już nabyć najnowszy numer Max Game. Na płytach załączonych do czasopisma znalazło się 5 pełnych wersji produktów.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

W kioskach na terenie całego kraju można już nabyć najnowszy numer Max Game. Na płytach załączonych do czasopisma znalazło się 5 pełnych wersji produktów. Robin Hood Defender of The Crown pozwala wziąć udział w historii Robin Hooda. Ta ciekawa gra strategiczna z elementami rozgrywki zręcznościowej i przygodowej zapewnia kilkanaście godzin świetnej zabawy najlepszej jakości! Moon Tycoon pozwala założyć na księżycu swoją własną bazę, a następnie zarządzać nią i dbać o jej rozwój. Go Joe jest kolorową grą zręcznościową dla dzieci, w której mały chłopiec skaczący na sprężynującym kiju zbiera rozrzucone cukierki. Easy Chess pozwala pograć w szachy z inteligentnym komputerowym przeciwnikiem. Firewall pro zapewnia bezpieczeństwo w sieci i chroni przed intruzami. Prócz wyżej wymienionych produktów, na płycie znalazły się dema gier oraz serwisy w wersji offline. Więcej informacji na temat pisma można znaleźć na stronie http://www.maxkids.pl/max_game/.

pełna zawartość płyt:

Gry

EasyChess

Firewall Pro

GoJoe

Moon Tycon

Robin Hood: Defender Of The Crown

Cycling Manager 4 Demo

Nitro Family Demo

Patche

Massive Assault Patch

Serwisy

Gamer Extra 1/2004

Games Maniak 6

Only Games Mag 12

Reset-Forever 11

SS-NG 21

ZałogaG 45