Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 22 lipca 2004, 15:14

Lionheart teraz o połowę taniej

Od dziś można nabyć grę Lionheart w serii Fajna Cena, za jedyne 49.90 PLN - poinformował CD Projekt. Lionheart to dzieło mistrzów gatunku cRPG - twórców takich przebojów, jak Fallout, Baldur's Gate, czy Icewind Dale!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Od dziś można nabyć grę Lionheart w serii Fajna Cena, za jedyne 49.90 PLN - poinformował CD Projekt. Lionheart to dzieło mistrzów gatunku cRPG - twórców takich przebojów, jak Fallout, Baldur's Gate, czy Icewind Dale! Akcja gry osadzona została w alternatywnej rzeczywistości XVI-wiecznej Europy. Za sprawą potężnego kataklizmu, który miał miejsce 400 lat wcześniej, średniowieczny świat opanowany został przez magię i istoty nadprzyrodzone. Równocześnie z magią rozwija się technika i to gracz - potomek króla Ryszarda Lwie Serce - zdecyduje, którą drogą podąży. Podczas krucjaty przeciwko nieczystym siłom napotkamy na swej drodze zarówno bohaterów niezależnych, mogących przyłączyć się do drużyny, jak i hordy zróżnicowanych, groźnych przeciwników. Gra oferuje interesującą, nieliniową fabułę, obfitującą w dziesiątki zadań pobocznych.

Lionheart został wydany w Polsce w wersji dwujęzycznej! Dzięki temu gracz ma możliwość dokonania wyboru pomiędzy oryginalną angielską, a polską kinową wersją językową.