Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2008, 08:07

autor: Jiker

LEGO Indiana Jones z trybem kooperacji, ale tylko dla dwóch osób

Jeszcze przed trzema dniami byliśmy pewni, że świetnie zapowiadające się LEGO Indiana Jones: The Video Game oferować będzie tryb kooperacji przeznaczony dla aż czterech osób. Wczoraj okazało się niestety, że powyższa informacja była jedynie wynikiem przejęzyczenia.

Jeszcze przed trzema dniami byliśmy pewni, że świetnie zapowiadające się LEGO Indiana Jones: The Video Game oferować będzie tryb kooperacji przeznaczony dla aż czterech osób. Wczoraj okazało się niestety, że powyższa informacja była jedynie wynikiem zwykłego przejęzyczenia.

Co prawda nowe-stare przygody najsłynniejszego archeologa w dziejach światowego showbiznesu takowy tryb posiadać będą, jednakże z jego dobrodziejstw będą mogły skorzystać w tym samym momencie jedynie dwaj gracze. Fakt ten potwierdził w rozmowie z serwisem MTV Shawn Storc, główny producent gry, który okazał się sprawcą całego zajścia.

Przypominamy, że LEGO Indiana Jones: The Video Game powstaje z myślą o PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PC, DSa oraz PSP. Premiera długo oczekiwanej, „klockowej” edycji Indiany Jonesa zostanie przeprowadzona 3 czerwca. Za produkcję opisywanej pozycji odpowiedzialna jest firma Traveller’s Tales, mająca na swym koncie m.in. gry z serii LEGO Star Wars. Szczegółowych informacji na temat LEGO Indiana Jones: The Video Game dostarczy Wam nasza Encyklopedia.