Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2007, 11:12

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Konwent miłośników serii Heroes of Might & Magic już w najbliższy weekend

Seria Heroes of Might & Magic od wielu lat może poszczycić się szerokim gronem zwolenników, którzy prócz dużej aktywności w wirtualnym uniwersum, od czasu do czasu organizują również spotkania w rzeczywistym świecie, także i w Polsce. Jednym z takich przedsięwzięć będzie właśnie „IV Konwent Miłośników Serii Heroes of Might and Magic oraz fantastyki”, który rozpocznie się w miejscowości Byczyna już

Seria Heroes of Might & Magic od wielu lat może poszczycić się szerokim gronem zwolenników, którzy prócz dużej aktywności w wirtualnym uniwersum, od czasu do czasu organizują również spotkania w rzeczywistym świecie, także i w Polsce. Jednym z takich przedsięwzięć będzie właśnie „IV Konwent Miłośników Serii Heroes of Might and Magic oraz fantastyki”, który rozpocznie się w miejscowości Byczyna już w najbliższy piątek.

Konwent miłośników serii Heroes of Might & Magic już w najbliższy weekend - ilustracja #1

W programie trzydniowej imprezy przewidziano m.in. ognisko, wystawę prac o tematyce fantasy, mecze piłki nożnej i siatkówki oraz przedstawienie komediowe. Główną atrakcją dla fanów komputerowej rozrywki będzie natomiast największy w Polsce turniej Heroes of Might & Magic III, którego sobotni finał doczeka się transmisji na wielkim ekranie w jednym z miejskich lokali.

W niedzielę z kolei goście przybyli na konwent oddadzą się grze w szachy lub kaniestę, a po wieczornej części artystycznej cała impreza dobiegnie końca. Więcej informacji na temat opisywanego przedsięwzięcia znajdziecie na jego oficjalnej stronie.