Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 14 sierpnia 2007, 17:07

Kompania Graczy - otwarcie 27 sierpnia

Cenega Poland, wiodąca firma branży gier komputerowych w Polsce, ma przyjemność poinformować, że już 27 sierpnia uruchomiony zostanie długo oczekiwany system klubu Kompanii Graczy.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland, wiodąca firma branży gier komputerowych w Polsce, ma przyjemność poinformować, że już 27 sierpnia uruchomiony zostanie długo oczekiwany system klubu Kompanii Graczy. Wszyscy szczęśliwi posiadacze gier wydanych przez Cenega Poland, którzy zbierali dotąd punkty na swoich kontach, będą mogli je teraz wydać na starannie wyselekcjonowane nagrody, przygotowane przez partnerów Cenega Poland – między innymi sprzęt audio firmy Creative, akcesoria firmy Razer i SpeedLink, książki z Fabryki Słów, kody dostępu do stron serwisu GRY-OnLine czy atrakcyjne gadżety od samej Cenegi.

Przypomnijmy, że Kompania Graczy jest unikatową inicjatywą, w ramach której klienci kupujący gry wydane przez Cenega Poland mogą je elektronicznie rejestrować za pomocą znajdującego się w pudełku kodu. Prócz oczywistych zalet takiego rozwiązania, za każdą zarejestrowaną grę gracz otrzymuje punkty, które może wymienić na wspomniane już, niezwykle atrakcyjne nagrody. Już wkrótce przekażemy więcej informacji o samych nagrodach.