Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2008, 09:40

autor: vampire

Kolejne darmowe rozszerzenie EVE Online w grudniu

W wywiadzie dla serwisu MMORPG, Arend Stuhrmann, producent EVE Online, wyjawił, że w powstaje kolejny darmowy dodatek do tej produkcji, o kodowej nazwie Midas. Tym razem, w przeciwieństwie do swojego poprzednika - The Empyrean Age, będzie on koncentrował się na ekonomicznych aspektach rozgrywki.

W wywiadzie dla serwisu MMORPG, Arend Stuhrmann, producent EVE Online, wyjawił, że w powstaje kolejny darmowy dodatek do tej produkcji, o kodowej nazwie Midas. Tym razem, w przeciwieństwie do swojego poprzednika - The Empyrean Age, będzie on koncentrował się na ekonomicznych aspektach rozgrywki. Według słów Stuhrmanna, zespół pracujący nad grą stara się teraz jak najlepiej zoptymalizować przemysł, naukę i badania, a sam system zarządzania produkcją uczynić jak najłatwiejszym w obsłudze. Pojawienia się tych usprawnień powinniśmy oczekiwać dopiero w grudniu.

Kolejne darmowe rozszerzenie EVE Online w grudniu - ilustracja #1

Producent wspomniał też kilka słów o nadchodzących patchach do The Empyrean Age. Pierwszy z nich poświęcony będzie zbalansowaniu rozgrywki, drugi natomiast wprowadzi nowe misje i system certyfikatów stanowiący odzwierciedlenie naszych postępów w grze. Ponadto Crowd Control Productions w przyszłym roku ma zamiar wydać także samodzielny dodatek, więcej na jego temat poznamy podczas listopadowego konwentu fanów EVE.