Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2006, 09:47

autor: Marek Grochowski

Kolejna strzelanka od Techlandu

Chrome 2, Xpand Rally Extreme czy Call of Juarez to jeszcze nie wszystkie tytuły, jakie przygotowuje dla nas wrocławski Techland. Dolnośląskie studio rozpoczęło już prace nad kolejną pozycję, FPS-em o nazwie Warhound.

Chrome 2, Xpand Rally Extreme czy Call of Juarez to jeszcze nie wszystkie tytuły, jakie przygotowuje dla nas wrocławski Techland. Dolnośląskie studio rozpoczęło już prace nad kolejną pozycją, FPS-em o nazwie Warhound.

Ten dynamiczny, nieliniowy shooter zaskoczy nas rozbudowanym systemem rozwoju postaci, dzięki któremu będziemy w stanie przetrwać w niebezpiecznym świecie nowoczesnych najemników. Choć wiadomość ta nie została jeszcze potwierdzona, to wielce prawdopodobne jest, że grafika Warhounda oparta będzie na autorskim silniku Techlandu, Chrome Engine.

To w zasadzie wszystko, co wiemy na temat nowego FPS-a na kilkadziesiąt godzin przed rozpoczęciem jego prezentacji w ramach targów Games Convention. O kolejnych szczegółach dotyczących gry będziemy informować Was na bieżąco.