Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2008, 12:11

autor: Vercetti

Już wkrótce rozwiązanie konkursu Top Secret

Pod koniec marca firma Acclaim poinformowała, że w ramach projektu o wiele mówiącej nazwie Top Secret zamierza wyłonić gracza, który w nagrodę za swój pomysł na grę trafi do zespołu profesjonalnych deweloperów, by stworzyć z nimi wyścigowe MMO. Do akcji zgłosiło się ponad 60 tysięcy chętnych, z których David Perry (główny producent) oraz towarzyszący mu specjaliści wybiorą najbardziej utalentowaną

Pod koniec marca firma Acclaim poinformowała, że w ramach projektu o wiele mówiącej nazwie Top Secret zamierza wyłonić gracza, który w nagrodę za swój pomysł na grę trafi do zespołu profesjonalnych deweloperów, by stworzyć z nimi wyścigowe MMO. Do akcji zgłosiło się ponad 60 tysięcy chętnych, z których David Perry (główny producent) oraz towarzyszący mu specjaliści wybiorą najbardziej utalentowaną osobę.

Przedstawiciel Acclaimu twierdzi, że spółka chce, by jej inicjatywa była jak najbardziej wartościowa. Z tego też względu zwycięzca Top Secret otrzyma propozycję pracy na pełen etat i możliwość stworzenia od podstaw jednego z najważniejszych dzieł w historii przedsiębiorstwa, mając w zanadrzu odpowiedni budżet i wsparcie pozostałych programistów.

Rozwiązanie konkursu ma nastąpić w przyszłym tygodniu. Wówczas poznamy nazwisko szczęśliwego gracza oraz osób, które zajęły lokaty tuż za nim, a także dowiemy się, czy nowo powstająca produkcja rzeczywiście zalicza się do gatunku sieciowych wyścigów. Dotąd podobny nurt reprezentowało wydane przez NCsoft Auto Assault. Tytuł poniósł jednak druzgocącą klęskę i obecnie nie zanosi się, aby kiedykolwiek został wskrzeszony.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.