Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 czerwca 2007, 09:49

autor: Major Doktor Upiorna

Insomniac Games jednym z najlepszych miejsc do pracy w Ameryce

Tak, jak przeczytaliście w tytule firma developerska Insomniac Games znalazła się wśród najlepszych miejsc do pracy w Stanach Zjednoczonych. Twórcy serii Ratchet & Clank i tytułu Resistance: Fall of Man uplasowali się na ósmej pozycji listy przygotowanej przez Society for Human Resource Management oraz Instytut The Great Place to Work.

Tak, jak przeczytaliście w tytule firma developerska Insomniac Games znalazła się wśród najlepszych miejsc do pracy w Stanach Zjednoczonych. Twórcy serii Ratchet & Clank i tytułu Resistance: Fall of Man uplasowali się na ósmej pozycji listy przygotowanej przez Society for Human Resource Management (największe na świecie stowarzyszenie zarządzania zasobami ludzkimi) oraz Instytut The Great Place to Work. W owym zestawieniu zamieszczono małe i średnie przedsiębiorstwa - Insomniac Games zdobyło swój tytuł w pierwszej z wymienionych kategorii.

Insomniac Games jednym z najlepszych miejsc do pracy w Ameryce - ilustracja #1

Warto zaznaczyć, że nie jest to jedyna nagroda uzyskana przez owe studio developerskie. W 2005 roku pojawiło się ono, jako pierwsze w branży elektronicznej rozrywki, na trzeciej pozycji listy przygotowanej przez SHRM. Rok później uplasowało się jeden stopień niżej. Co prawda zauważyć tu można pewną tendencję spadkową, jednak należy zwrócić uwagę na fakt, że jest to już trzeci raz z rzędu, jak Insomniac Games wchodzi do pierwszej dziesiątki.