Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS2
Okładka Ratchet & Clank: Up Your Arsenal (PS2)
OkładkaRatchet & Clank: Up Your Arsenal (PS2)

Ratchet & Clank 3 PS2

Ratchet & Clank: Up Your Arsenal

Ratchet & Clank III: Up your Arsenal to kolejna część cudownej serii gier przygodowych z ogromną dawką zdrowej strzelaniny, w której dwóch kumpli zamienia w pył dziesiątki natarczywych przeciwników.

Zręcznościowe | TPP | science fiction | przygodowe gry akcji | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ratchet & Clank 3 Premiera PS2

3listopada2004

pudełko PL

6grudnia2004

„Ratchet and Clank III: Up Your Arsenal” to kolejna część mistrzowskiej serii gier akcji oferujących graczom wiele elementów platformowych, a także przygodowych. Producentami „Ratchet and Clank III” są programiści znanej firmy Insomniac, która ma w swym dorobku kilka gier ze smoczkiem Spyro w roli głównej, które zostały wydane na konsolę Sony Playstation.

Ratchet i Clank – dwaj bohaterowie tej opowieści – wracają do galaktyki Bogon, miejsca, w którym wszystko się zaczęło (miało tam miejsce zdarzenie, które zapoczątkowało wielką tułaczkę Ratcheta i Clanka po planetach Wszechświata). Ze zdziwieniem stwierdzają, że panoszy się tam teraz niesamowicie zły robot, który pragnie zniszczyć organiczne życie. Jeden z przyjaciół super-pary, Kapitan Qwark, oferuje pomoc, z której tytułowi bohaterzy bardzo chętnie korzystają. Razem z Q-Force, oddziałem szturmowym Kapitana Qwarka, wyruszają w bój.

Największą nowością, obok nowych broni i setek kosmicznych gadżetów, jest tryb multiplayer. Oferuje on zabawę online, w której uczestniczyć będzie mogło ok. ośmiu graczy jednocześnie, a także tryb split screen, w którym to czterech przyjaciół zmierzy się w morderczej walce o zwycięstwo w takich trybach, jak deathmatch lub kooperacja. Tryb singleplayer oferuje znacznie więcej zabawy niż ten znany z poprzednich części gry. Głównym tego powodem jest ogromna kraina oraz powalająca na kolana liczba sekretów do odkrycia.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,6 / 10 na podstawie 997 głosów czytelników.

Ratchet & Clank 3 cena w dniu premiery: 249,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Ratchet & Clank 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Ratchet & Clank 3 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
  • Multitap
  • Network Adaptor