Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS2
Okładka Ratchet & Clank: Going Commando (PS2)
OkładkaRatchet & Clank: Going Commando (PS2)

Ratchet & Clank 2 PS2

Ratchet & Clank: Going Commando

Ratchet & Clank: Going Commando to druga odsłona cyklu zręcznościowych platformówek z elementami logicznymi autorstwa studia Insomniac Games. Tym razem główni bohaterowie zostają porwani i trafiają do galaktyki Bogon, gdzie czekają na nich nowe przygody, zagadki oraz przeciwnicy.

Zręcznościowe | TPP | science fiction | platformówki 3D | przygodowe gry akcji | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ratchet & Clank 2 Premiera PS2

11listopada2003

pudełko PL

20listopada2003

Ratchet wraz z Clankiem odpoczywają sobie po udanym końcu ostatniej przygody, jednak niespodziewanie zostają porwani na odległą galaktykę Bogon. Tam w wyniku ciągu wypadków czeka na nich kolejna, niesamowita przygoda.

Tym razem dzielne duo zwiedzi 20 rozbudowanych planet, gdzie każdy level jest ok. 1,5 razy większy od tych występujących w poprzedniej części. Oczywiście każdą z planet zamieszkuje spora liczba ciekawie zaprojektowanych postaci. Nasi bohaterowie dysponują też zupełnie nowym arsenałem broni i gadżetów, dzięki którym pozbędą się dosłownie każdego zagrożenia na swej drodze. Rozgrywka w Ratchet & Clank w dużej mierze polega właśnie na odpowiednim doborze posiadanego sprzętu (którego jest naprawdę sporo i jest on różnorodny) do postawionego przed nami problemu (zagadki) lub zagrożenia. Nowy system rozwoju postaci zapewnia coraz to nowe umiejętności i wprowadza do rozgrywki elementy rodem z gier RPG. Swa przygodę Ratchet rozpoczyna w nowym kombinezonie, który będzie mógł uprgrade’owac do 5-ego poziomu. Poszczególne bronie Ratcheta także ewoluują, dzięki czemu mamy do czynienia z naprawdę rozbudowana grą, w której podczas potyczek z wrogami liczy się nie tylko szybkie naciskanie spustu, ale pomyślunek i odpowiednie taktyczne podejście, oraz znajomość sprzętu (jego zalet jak i wad) będącego na Waszym wyposażeniu. Dodajcie do tego oprawę audio-wideo stojąca na najwyższym poziomie i macie obraz jednej z najlepszych gier na PS2.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,7 / 10 na podstawie 440 głosów czytelników.

Ratchet & Clank 2 cena w dniu premiery: 179 PLN

Wymagania wiekowe Ratchet & Clank 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

Ratchet & Clank 2 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB