Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 17 stycznia 2006, 15:25

Hitman: Kontrakty - w ramach serii Super$eller po raz pierwszy po polsku - premiera 16 lutego

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że już 16 lutego, w ramach serii Super$eller, do sklepów trafi długo oczekiwana gra o przygodach agenta numer 47 - Hitman: Kontrakty.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że już 16 lutego, w ramach serii Super$eller, do sklepów trafi długo oczekiwana gra o przygodach agenta numer 47 - Hitman: Kontrakty. Trzecia część zabójczej sagi po raz pierwszy dostępna będzie w polskiej wersji językowej z napisami, a cena gry została ustalona na jak zwykle korzystnym poziomie 49,90 złotych. Bliższe informacje o serii Super$eller znaleźć można pod adresem http://superseller.cenega.pl.

Przypomnijmy, że nowe wcielenie serii Super$eller, składającej się jedynie z przebojowych produktów charakteryzuje się:

  • największymi i najlepiej sprzedającymi się bestsellerami z katalogu Cenega Poland;
  • nadal tą samą, super atrakcyjną ceną - 49,90 złotych;
  • wyczerpującymi, drukowanymi instrukcjami oraz ich wersjami elektronicznymi w formacie PDF na płycie z grą;
  • specjalnymi, poprawionymi i uzupełnionymi, polskimi wydaniami gry z zaimplementowanymi najnowszymi patchami i dodatkami;
  • poprawionymi lokalizacjami i ponownie przetestowanymi polskimi wersjami - każda gra w polskiej wersji językowej;
  • super bonusem! - specjalnymi poradnikami serwisu GRY-OnLine w formacie PDF, dzięki którym każdy gracz pozna tajniki swojej ulubionej gry;
  • nową, odświeżoną szatą graficzną;
  • nowym, ekskluzywnym pudełkiem DVD.

Oceny gry z polskich mediów:

„Ostra i grywalna jak diabli.” Virus, ocena 82%

„Czego chcieć więcej? Może kolejnego (...) Hitmana?” CD Action, ocena 8+/10

„Ciekawe lokacje i mroczny klimat.” Click, ocena 4+/6

Nieustraszony bohater bestsellerowych gier Hitman: Codename 47 i Hitman 2: Silent Assassin powraca w swej najkrwawszej dotąd przygodzie! W Hitman: Kontrakty poznasz przeszłość agenta numer 47 i sam wykonasz szereg najbrutalniejszych zabójstw na zlecenie. Trzecia część niesamowitej serii to wyjątkowo napięte sytuacje i niebezpieczne kontrakty do wykonania.

Hitman: Kontrakty dostarczy graczom wiele dynamicznej akcji i pełnych emocji misji. Szeroki arsenał broni i duża różnorodność sposobów wykonania misji oznacza, że sami zdecydujemy, czy lepiej wykonać zadanie strzałem z karabinu snajperskiego, czy zabójczym ciosem noża. Zaawansowany silnik graficzny oznacza wyjątkowo dopracowane lokacje i niezwykły realizm rozgrywki.