Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2004, 09:43

Herrera Productions pracuje nad ścieżką dźwiękową do nowej gry z serii Test Drive, Atari powstrzymuje się od komentarzy

„To plotka, a ja nie mogę komentować plotek” – w taki oto sposób wypowiedział się rzecznik firmy Atari na pytanie o rzekomych pracach nad nową grą ze słynnej serii Test Drive, zatytułowaną Cross-Town. Chociaż koncern nie chce podać na razie do publicznej wiadomości żadnych oficjalnych informacji na ten temat, z powodzeniem robi to studio Herrera Productions, które do rzeczonego tytułu przygotowuje ścieżkę dźwiękową.

„To plotka, a ja nie mogę komentować plotek” – w taki oto sposób wypowiedział się rzecznik firmy Atari na pytanie o rzekomych pracach nad nową grą ze słynnej serii Test Drive, zatytułowaną Cross-Town. Chociaż koncern nie chce podać na razie do publicznej wiadomości żadnych oficjalnych informacji na ten temat, z powodzeniem robi to studio Herrera Productions, które do rzeczonego tytułu przygotowuje ścieżkę dźwiękową. Na jego stronie możemy bowiem przeczytać, że Test Drive: Cross-Town ukaże się już w sierpniu na PC, konsole Xbox, PlayStation 2 i GameCube.

Herrera Productions to studio założone przez Raymonda Herrerę, perkusistę metalowo-industrialnej formacji Fear Factory, która właśnie przygotowuje się do wydania nowego albumu, zatytułowanego „Archetype”. Zespół jest mocno związany ze środowiskiem gier, czego dowodem może być kilkanaście tytułów, do których przygotowywał muzykę na przestrzeni kilku ostatnich lat. Znajdziemy wśród nich m.in. Messiah , Carmageddon , Wing Commander 3 , a także pięć gier z serii Test Drive, włączając w to wspomniany Cross-Town.

Linki do stron powiązanych z tematem:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.