Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Test Drive: Le Mans (PC)

Test Drive: Le Mans PC

Test Drive: Le Mans jest symulacją słynnych 24-godzinnych wyścigów samochodowych. Gra wyprodukowana została przez studio Eutechnyx i korzysta z oficjalnej licencji Automobile Club de l'Ouest, organizatora 24h Le Mans.

Wyścigi | samochodowe

PC Windows
Okładka Test Drive: Le Mans (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

31marca2000

Okazja na spróbowanie swoich sił w słynnym, trwającym 24 godziny non-stop, wyczerpującym zarówno ludzi jak i pojazdy, wyścigu Le Mans. Do wyboru są wszystkie oficjalne miejsca rajdów Le Mans takie jak Alpy francuskie czy słynne okolice mostu Dunlop Bridge. Można wybierać wśród 25 zespołów rajdowych i ponad 50 dostępnych pojazdów, z których każdy posiada własną charakterystykę i styl, a nawet indywidualny odgłos silnika. Realistycznie oddane zostały efekty świetlne w czasie trwającego całą dobę rajdu, zarówno w dzień jak i w nocy.

  • wszystkie samochody w grze modelowane były we współpracy z aktualnymi zespołami rajdowymi Le Mans, uwzględniając szczegóły techniczne oraz rzeczywiste dane o pojazdach.
  • konieczne jest określenie strategii na cały czas trwania rajdu biorąc pod uwagę wytrzymałość zarówno pojazdu jak i kierowcy; koło tracące bieżnik czy spadający poziom oleju zmuszają do zatrzymaniu się w pit-stopie, narażając na stratę czasu.
  • osiem realistycznych torów Le Mans łącznie z Międzynarodowym Torem du Mans.
  • grafika w rozdzielczości 512 x 240.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 5,4 / 10 na podstawie 88 głosów czytelników.

Gry podobne do Test Drive: Le Mans

Wymagania wiekowe Test Drive: Le Mans

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Test Drive: Le Mans

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 300 Mhz, 64 MB RAM, akcelerator 3D + wykorzystuje joystick

Herrera Productions pracuje nad ścieżką dźwiękową do nowej gry z serii Test Drive, Atari powstrzymuje się od komentarzy

wiadomość3 marca 2004

„To plotka, a ja nie mogę komentować plotek” – w taki oto sposób wypowiedział się rzecznik firmy Atari na pytanie o rzekomych pracach nad nową grą ze słynnej serii Test Drive, zatytułowaną Cross-Town. Chociaż koncern nie chce podać na razie do publicznej wiadomości żadnych oficjalnych informacji na ten temat, z powodzeniem robi to studio Herrera Productions, które do rzeczonego tytułu przygotowuje ścieżkę dźwiękową.