Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2005, 12:54

autor: Krooliq

Halo również na telefony komórkowe

Firma IN-FUSIO poinformowała, że zajmie się produkcją oraz wydaniem niezwykle popularnej gry akcji o nazwie Halo w wersji na telefony komórkowe.

Firma IN-FUSIO poinformowała, że zajmie się produkcją oraz wydaniem niezwykle popularnej gry akcji o nazwie Halo w wersji na telefony komórkowe. Na razie nie ujawniono jeszcze konkretnych informacji dotyczących rozgrywki. Wiadomo jedynie, że premiera omawianego produktu jest zaplanowana na koniec bieżącego roku.

Przypomnijmy, że Halo to futurystyczna gra akcji, której fabuła opowiada o konflikcie między ludźmi i obcymi. Gracz staje się członkiem elitarnej formacji bojowej, która cały czas zbrojnie zmaga się z groźną i śmiertelnie niebezpieczną rasą. Obszar, na którym toczą się walki jest liście potężnych rozmiarów. Odznacza się również dużą różnorodnością terenów jak lasy, bagna, łąki, itp. Stoczymy na nim masę ekscytujących pojedynków z przeciwnikami odznaczającymi się sporą dawką inteligencji oraz posiadającymi nowoczesne uzbrojenie.

Na co dzień IN-FUSIO przygotowuje oprogramowanie właśnie z myślą o przenośnych aparatach telefonicznych. W swojej ofercie aktualnie firma posiada ponad 90 tytułów. A w ostatnim czasie wydała w „komórkowej” wersji również inne gry ze stajni Microsoftu, m.in.: Midtown Madness 3, Zoo Tycoon 2 oraz Age of Empires II.

gry