Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCXBOX
Okładka Midtown Madness 3 (PC)

Midtown Madness 3

Trzecia cześć znanej serii wyścigów samochodowych stworzonych przez giganta z Redmond. Ponownie rozbijamy się po zatłoczonych ulicach tętniących życiem metropolii, tym razem są to miasta Paryż i Waszyngton.

Wyścigi | samochodowe

Okładka Midtown Madness 3 (PC)

producent: Angel Studios

data premiery gry:

anulowana

PC

17cze2003

XBOX

Midtown Madness 3 to jak sam numer w tytule wskazuje, trzecia cześć znanej serii wyścigów samochodowych stworzonych przez giganta z Redmond. Tym razem do dyspozycji gracza oddanych zostało ponad trzydzieści modeli samochodów, (m.in. BMW Mini Cooper, Lotus Espirit Turbo, Hammer MS.), którymi ponownie może on ścigać się po rozbudowanych, tętniących życiem ulicach dwóch wielkich metropolii lub najnormalniej w świecie brać udział w ruchu drogowym jako jego najzwyklejszy, przeciętny użytkownik – przestrzegać przepisów, starać się omijać korki, itd.

  • Dwa tętniące życiem miasta, wymodelowane z duża dbałością o jak najlepsze odwzorowanie ich rzeczywistego klimatu: Paryż i Waszyngton.
  • Tryb Kariery. Czternaście różnych karier oraz ponad pięćdziesiąt misji dla każdej z nich. Możemy na przykład sprawdzić swe umiejętności jako kierowca limuzyny, dostarczyciel pizzy, oficer policji czy też tajny agent.
  • Różne tryby zabawy: Blitz, Checkpoint oraz Cruise.
  • Bogaty i różnorodny asortyment dostępnych pojazdów za kierownicami których możemy zasiąść: modele samochodów osobowych znanych producentów światowych, autobusy, taksówki, itp.
  • Możliwość zabawy z przyjaciółmi w trybie multiplayer.
  • Wysokiej jakości oprawa audio-wizualna. Bogata w szczegóły grafika 3D.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Ocena gry 8,4 / 10 na podstawie 73 ocen czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 8,4 / 10 na podstawie 412 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Midtown Madness 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Midtown Madness 3

Microsoft Xbox

Wykorzystuje: kierownica, link-kabel, Xbox Live + dodatkowo (XBOX): link-kabel

Posiadacze konsoli Microsoft Xbox doczekali się debiutu Midtown Madness 3

wiadomość19 czerwca 2003

Wspólne wysiłki szwedzkiej firmy Digital Illusions i korporacji Microsoft sprawiły, że mieszkańcy Ameryki Północnej mogą już nabyć trzecią część wirtualnych wyścigów samochodowych pt. Midtown Madness. Na razie w sprzedaży znajduje się wyłącznie wersja, dedykowana konsoli Xbox.

Szaleństwa część trzecia...

wiadomość15 maja 2003

Szaleńcze wyścigi po ulicach miast w cudownych, grzmiących setkami koni mechanicznych samochodach to jest to, co wielu prawdziwych facetów uważa za najwspanialszą zabawę. Na szczęście zdecydowana większość z nich ogranicza swoje rajdowe poczynania do niszczenia kontrolerów i klawiatur. Tymi pozostałymi zajmują się przeważnie panowie w niebieskich, a w ostateczności w białych mundurkach...

Midtown Madness 3 już wkrótce w sprzedaży

wiadomość6 marca 2003

Kolejna edycja miejskich wyścigów ze stajni Microsoftu już niebawem trafi na rynek. Mowa oczywiście o grze Midtown Madness 3, której to premiera została ustalona na 17 czerwca tego roku. Niestety smutną wiadomością jest fakt, iż w chwili obecnej gra będzie dostępna jedynie na konsolę Xbox.

PC
XBOX