Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2008, 09:40

autor: vampire

Halo 3: Legendarny Map Pack już dostępny

Fani Halo 3 w końcu doczekali się zapowiadanego przez MicroSoft Legendarny Map Pack. Wydając 800 MS Points na Xbox Live Market Place możemy stać się szczęśliwymi posiadaczami 411 MB dodatku oferującego 3 nowe mapy do rozgrywek sieciowych.

Fani Halo 3 w końcu doczekali się zapowiadanego przez MicroSoft Legendarnego Map Packa. Wydając 800 punktów Microsoftu na Xbox Live Market Place możemy stać się szczęśliwymi posiadaczami 411 MB dodatku oferującego 3 nowe mapy do rozgrywek sieciowych. Dodatkowo otrzymamy też czteromiesięczny abonament Bungie-pro. Zwiększający ilość dostępnych do wykorzystania slotów na serwerze studia Bungie z 6 do 24 oraz pojemność z 25 MB do 250 MB. Normalnie za roczne przywileje tego typu musielibyśmy wydać 750 punktów Microsoftu.

Najważniejsze są jednak same mapy - Avalanche, Blackout i Ghost Town. Dwie pierwsze inspirowane były znanymi i lubianymi planszami z poprzednich Halo. I tak rozległa, zimowa Avalanche nawiązuje do Sidewinder z Halo: Combat Envolved, natomiast mała i dynamiczna Blackout jest tak naprawdę tylko konwersją Lockout z Halo 2. Najciekawiej prezentuje się trzecia z nich - średnich rozmiarów Ghost Town, będąca ruinami miasta Voi.

Więcej szczegółów na temat zestawu można zobaczyć w filmie dokumentalnym.

Halo 3: Legendarny Map Pack już dostępny - ilustracja #1