Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2007, 12:01

autor: Metatron

Gra Borderlands oficjalnie zapowiedziana

Dwa dni temu informowaliśmy o nowej grze firmy Gearbox Software, Borderlands, spodziewając się, że więcej informacji na jej temat pojawi się w trakcie nadchodzących wielkimi krokami targów Games Convention. Okazało się jednak, że już dzień później Take Two oficjalnie zapowiedziało wspomnianą produkcję.

Dwa dni temu informowaliśmy o nowej grze firmy Gearbox Software, Borderlands, spodziewając się, że więcej informacji na jej temat pojawi się w trakcie nadchodzących wielkimi krokami targów Games Convention. Okazało się jednak, że już dzień później Take Two oficjalnie zapowiedziało wspomnianą produkcję. Wiemy już, że gra ukaże się pod szyldem 2K Games przed przyszłorocznymi świętami Bożego Narodzenia roku na komputery PC oraz konsole X360 i PS3.

Gra Borderlands oficjalnie zapowiedziana - ilustracja #1

W oficjalnej zapowiedzi aż roi się od słów pokroju „rewolucyjny”, „nowatorski”, „przełomowy”. Oszczędzimy więc czytelnikom bezpośrednich cytatów i ograniczymy się do podania informacji o grze, których można się w niej doszukać. Borderland, jak już wcześniej informowaliśmy, będzie przedstawioną w perspektywie pierwszej osoby futurystyczną strzelaniną, w której niebagatelną rolę odgrywać będą różnego typu pojazdy. Twórcy zapowiadają bardzo rozbudowane możliwości modyfikacji postaci gracza, a także prowadzonych przez niego wehikułów. Zapewniają również o tym, że dzięki systemowi losowego generowania zawartości będzie można cieszyć się bogactwem misji, lokacji, wrogów oraz uzbrojenia.

Gra Borderlands oficjalnie zapowiedziana - ilustracja #2

Dużą wagę twórcy przywiązują do trybu kooperacji online, w którym będzie mogło uczestniczyć do czterech osób jednocześnie. Co ważne, będzie można się do niego przyłączyć (albo go opuścić) w dowolnym momencie rozgrywki.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.