Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2006, 14:05

autor: Metatron

Gra America's Army jeszcze bardziej realistyczna

3D Solve, organizacja zajmująca się profesjonalnym przygotowaniem różnorodnych projektów symulacyjnych ogłosiła dzisiaj, że rozpoczyna pracę w ekipie pracującej nad America’s Army.

3DSolve, organizacja zajmująca się profesjonalnym przygotowaniem różnorodnych projektów symulacyjnych ogłosiła dzisiaj, że dołączyła do ekipy pracującej nad America’s Army.

Gra America's Army jeszcze bardziej realistyczna - ilustracja #1

Wspomniana produkcja powstała jako narzędzie propagandy i rekrutacji do armii Stanów Zjednoczonych. Jej popularność przerosła nawet oczekiwania twórców. Obecnie zaliczana jest do jednej z pięciu najpopularniejszych gier akcji online. Do tej pory zarejestrowało się niemal siedem milionów użytkowników, którzy walczą ze sobą na ponad dwóch tysiącach serwerów.

Gra America's Army jeszcze bardziej realistyczna - ilustracja #2

America’s Army jest w fazie ciągłego rozwoju. Trwają pracę nad wprowadzeniem nowej odsłony gry, opartej na silniku Unreal Engine 3 i przeznaczonej dla nowszych komputerów PC i konsol następnej generacji. Poza postępem grafiki planowane jest jeszcze wierniejsze odzwierciedlenie rzeczywistych warunków panujących na współczesnych polach bitew. W tym celu właśnie zaangażowano do współpracy 3DSolve. Firma ta posiada uprawnienia armii USA do tworzenia militarnych projektów szkoleniowych.

Gra America's Army jeszcze bardziej realistyczna - ilustracja #3