Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiXBOXPS2
Okładka America's Army: Rise of a Soldier (PS2)

America's Army: Rise of a Soldier

America’s Army to swego czasu jedna najbardziej realistycznych, taktycznych gier akcji symulujących działania współczesnego żołnierza na polu walki. Gra powstała w celu nakłonienia młodych ludzi do wstępowania do amerykańskiej armii.

Akcji | FPP | współczesne konflikty | strzelanki

Okładka America's Army: Rise of a Soldier (PS2)

data premiery gry:

anulowana

PS2

16lis2005

XBOX
Kolekcja gier
Obserwuj grę

America’s Army: Rise of a Soldier to konsolowa wersja jednej z najbardziej realistycznych, taktycznych gier akcji na komputery klasy PC, które symulują działania współczesnego żołnierza na polu walki.

Wirtualne zmagania rozpoczynamy od stworzenia własnego wojaka (mnóstwo opcji, ustalamy praktycznie wszystko: od wyglądu po wybrane cechy czy umiejętności) i następnie prowadzimy go po kolejnych szczeblach wojskowej kariery. Tutaj gracze mają możliwość wyboru: albo skupiają się wyłącznie na pełnieniu określonej funkcji na placu boju (strzelec, zwiadowca, medyk, itp.), albo wszystkie starania podporządkują kolejnym awansom, tak by zostać liderem oddziału sił specjalnych.

Podczas rozgrywki mamy dostęp do autentycznej broni czy sprzętu, z jakiego na co dzień korzysta armia amerykańska, jak również zostajemy skonfrontowani z sytuacjami, z którymi muszą radzić sobie żołnierze Stanów Zjednoczonych (walka w miastach i budynkach, odbijanie jeńców, patrolowanie terenu, itp.). Sukces podczas rywalizacji, podobnie jak w PeCetowym odpowiedniku, zapewnią głównie: szybki refleks, strategiczne planowanie działań oraz współpraca z innymi członkami zespołu.

Oprawa audio-wizualna prezentuje solidny poziom wykonania (zaczynając od modeli żołnierzy, środowiska, w jakim prowadzone są walki, poprzez używane uzbrojenie, aż do odgłosów wystrzałów czy wybuchów). W America’s Army: Rise of a Soldier dostępny jest również rozbudowany tryb multiplayer, pozwalający na zmagania online maksymalnie 16 osobom (rozgrywka poprzez Network Adaptor podłączony do PlayStation 2).

Za produkcję omawianego tytułu, obok Amerykańskiej Armii udzielającej wsparcia finansowego i logistycznego, odpowiadają również: korporacja wydawnicza Ubi Soft oraz studio developerskie Secret Level.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: DVD

Oczekiwania czytelników: 6,6 / 10 na podstawie 86 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI America's Army: Rise of a Soldier

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe America's Army: Rise of a Soldier

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
America's Army: Rise of a Soldier - zapowiedź
America's Army: Rise of a Soldier - zapowiedź

Przed premierą 28 września 2005, 10:52

W rozgrywkach multiplayer będzie mogło jednocześnie uczestniczyć maksymalnie 16 osób. W przypadku konsoli PlayStation 2 należy oczywiście posiadać Network Adaptor umożliwiający rywalizację w Sieci. Posiadacze Xboxa powinni zaopatrzyć się w zestaw Xbox Live.

PS2
XBOX