Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2008, 09:23

God of War: Chains of Olympus wszedł w fazę gold

Po dwóch latach wytężonej pracy, ekipa Ready At Down ma w końcu powód do świętowania. Jak wynika z wpisu zamieszczonego na oficjalnej stronie studia, przygody kieszonkowego Kratosa weszły właśnie w fazę gold, co oznacza, że płyta matka pojechała do tłoczni.

Po dwóch latach wytężonej pracy, ekipa Ready At Dawn ma w końcu powód do świętowania. Jak wynika z wpisu zamieszczonego na oficjalnej stronie studia, przygody kieszonkowego Kratosa weszły właśnie w fazę gold, co oznacza, że płyta matka pojechała do tłoczni.

God of War: Chains of Olympus po raz trzeci zabierze nas do starożytnej Grecji przesiąkniętej atmosferą mitów, po której obok ludzi spacerują centaury, a bogowie knują intrygi na szczycie Olimpu.

God of War: Chains of Olympus wszedł w fazę gold - ilustracja #1

Chains of Olympus jest pierwszą grą z serii, która ukaże się na PlayStation Portable. Dla niezdecydowanych na zakup handhelda może też być pierwszym impulsem, aby zapoznać się z tym niewielkim cudem techniki. Warto jednakże przypomnieć, że dotychczas kilka największych hitów z PSP pojawiło się także na PlayStation 2, wobec czego nie jest pewne, czy ten akurat tytuł uniknie takiego losu.

Gra na europejskie półki sklepowe powinna trafić 6 marca. Amerykanie będą mogli cieszyć się nią dwa dni wcześniej. W Polsce God of War powinien zadebiutować 26 marca. Niestety, nie jest jeszcze znana cena, za jaką tytuł ten będzie oferowany.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

God of War: Chains of Olympus

God of War: Chains of Olympus