Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2008, 09:23

God of War: Chains of Olympus wszedł w fazę gold

Po dwóch latach wytężonej pracy, ekipa Ready At Down ma w końcu powód do świętowania. Jak wynika z wpisu zamieszczonego na oficjalnej stronie studia, przygody kieszonkowego Kratosa weszły właśnie w fazę gold, co oznacza, że płyta matka pojechała do tłoczni.

Po dwóch latach wytężonej pracy, ekipa Ready At Dawn ma w końcu powód do świętowania. Jak wynika z wpisu zamieszczonego na oficjalnej stronie studia, przygody kieszonkowego Kratosa weszły właśnie w fazę gold, co oznacza, że płyta matka pojechała do tłoczni.

God of War: Chains of Olympus po raz trzeci zabierze nas do starożytnej Grecji przesiąkniętej atmosferą mitów, po której obok ludzi spacerują centaury, a bogowie knują intrygi na szczycie Olimpu.

God of War: Chains of Olympus wszedł w fazę gold - ilustracja #1

Chains of Olympus jest pierwszą grą z serii, która ukaże się na PlayStation Portable. Dla niezdecydowanych na zakup handhelda może też być pierwszym impulsem, aby zapoznać się z tym niewielkim cudem techniki. Warto jednakże przypomnieć, że dotychczas kilka największych hitów z PSP pojawiło się także na PlayStation 2, wobec czego nie jest pewne, czy ten akurat tytuł uniknie takiego losu.

Gra na europejskie półki sklepowe powinna trafić 6 marca. Amerykanie będą mogli cieszyć się nią dwa dni wcześniej. W Polsce God of War powinien zadebiutować 26 marca. Niestety, nie jest jeszcze znana cena, za jaką tytuł ten będzie oferowany.