Specjalizująca się w sportowych tasiemcach firma Electronic Arts, ogłosiła wczoraj, że najnowszy produkt z cyklu Fight Night Round trafił już do sklepów w Stanach Zjednoczonych. Pierwotnie planowano, że program będzie sprzedawany od najbliższego piątku, ale ostateczną datę premiery ustalono na 20 lutego.
Specjalizująca się w sportowych tasiemcach firma Electronic Arts, ogłosiła wczoraj, że najnowszy produkt z cyklu Fight Night Round trafił już do sklepów w Stanach Zjednoczonych. Pierwotnie planowano, że program będzie sprzedawany od najbliższego piątku, ale ostateczną datę premiery ustalono na 20 lutego.

Gra dostępna jest w czterech wersjach, na konsole Xbox, Xbox 360, PlayStation 2 oraz PlayStation Portable. Wszystkie edycje programu trafią na Stary Kontynent już 10 marca. Europejska premiera dotyczy również Polski – rodzimy oddział Electronic Arts będzie sprzedawać wersje gry na wszystkie wymienione wyżej konsole, o czym można przekonać się, odwiedzając jego oficjalną stronę.

Najnowsza edycja Fight Night Round jest już trzecią odsłoną cyklu podejmującego temat walk bokserskich. Autorzy zapewniają, że gra jest najbardziej realistyczną prezentacją pojedynków pięściarskich, jaka kiedykolwiek została wyprodukowana. Warto w tym miejscu nadmienić, że bić się będzie można nie tylko na ringu. Program oferuje młóckę nawet na konferencjach prasowych, które przecież często obfitują w różnego rodzaju awantury.
Więcej informacji na temat Fight Night Round 3, jak zwykle znajdziesz na łamach naszego serwisu:

Autor: Krystian Smoszna
Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat, do 2023 pełnił funkcję redaktora naczelnego. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.