Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2006, 10:26

autor: Thorwalian

Pod nóż dopiero w kwietniu

Europejski oddział Nintendo, oficjalnie poinformował o przesunięciu premiery Trauma Centre: Under The Knife z marca na 28 kwietnia. Zakładając, że jest to data ostateczna, minie dokładnie dziesięć miesięcy od kiedy gra zadebiutowała na rynku japońskim i sześć, w trakcie których w doktora bawią się amerykańscy użytkownicy Nintendo DS.

Europejski oddział Nintendo, oficjalnie poinformował o przesunięciu premiery Trauma Centre: Under The Knife z marca na 28 kwietnia. Zakładając, że jest to data ostateczna, minie dokładnie dziesięć miesięcy od kiedy gra zadebiutowała na rynku japońskim i sześć, w trakcie których w doktora bawią się amerykańscy użytkownicy Nintendo DS. W Wielkiej Brytanii program sprzedawany będzie w cenie 29.99 funtów.

Pod nóż dopiero w kwietniu - ilustracja #1

W Trauma Centre: Under The Knife przemieniasz się w lekarza z Hope Hospital, który dopiero rozpoczyna swoją karierę. W niedalekiej przyszłości troszczysz się więc o swoich pacjentów wysyłając ich głównie na salę operacyjną. W rozgrywce nieprzerwanie towarzyszy Ci Mary Fulton, młoda pielęgniarka, która niesamowicie lubi się z Tobą drażnić i jest odpowiedzialna za wprowadzenie w świat gry oraz udzielanie podstawowych rad.

Więcej o grze dowiesz się z materiałów zgromadzonych na łamach naszego serwisu: