Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Electronic Arts Polska Press Release" 24 czerwca 2005, 15:36

FIFA 06 w profesjonalnej polskiej wersji językowej!

Electronic Arts Polska zdradza pierwsze szczegóły odnośnie gry FIFA 06. Premiera najnowszej odsłony najpopularniejszej na świecie serii gier piłkarskich odbędzie się w październiku tego roku. Produkt będzie dostępny w wersji na komputery osobiste oraz na wszystkie najważniejsze konsole do gier, również te następnej generacji. Co najważniejsze, tegoroczna FIFA zostanie wydana w profesjonalnej polskiej wersji językowej, w wersjach na PC i konsolę PLAYSTATION 2.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz komentatorami w FIFA 06 !

Electronic Arts Polska zdradza pierwsze szczegóły odnośnie gry FIFA 06. Premiera najnowszej odsłony najpopularniejszej na świecie serii gier piłkarskich odbędzie się w październiku tego roku. Produkt będzie dostępny w wersji na komputery osobiste oraz na wszystkie najważniejsze konsole do gier, również te następnej generacji. Co najważniejsze, tegoroczna FIFA zostanie wydana w profesjonalnej polskiej wersji językowej, w wersjach na PC i konsolę PLAYSTATION?2.

Polska wersja językowa FIFA 06 stać będzie na najwyższym światowym poziomie. W roli komentatorów piłkarskich wystąpią doskonale znani Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz! Współpraca z najsłynniejszymi polskimi komentatorami sportowymi oznacza, że nowa FIFA 06 wkroczyła w zupełnie nowy, fascynujący rozdział swojej historii. Polski komentarz sprawi, że rozgrywka będzie niezwykle pasjonująca, wszyscy będziemy mieli okazję poczuć się jak na prawdziwym meczu piłki nożnej.

„Praca nad polską wersją FIFA 06 to nie był typowy komentarz jak podczas meczu. Było to szczególne wyzwanie, trzeba było mocno uruchamiać wyobraźnie. Musiałem szukać w pokładach pamięci sytuacji, które miały miejsce na boisku, sytuacji które w swojej pracy przeżyłem i komentowałem. Jednym z najzabawniejszych lecz jednocześnie najboleśniejszych dla mojego gardła było nagrywanie dźwięków z mocnym podkładem emocjonalnym – okrzyków: gol, bramka, wspaniałe zagranie! Chyba przez całą moja karierę nie nakrzyczałem się tyle razy, ile podczas jednego dnia nagrań....” – tak swoją pracy przy lokalizowaniu FIFA 06 wspomina Dariusz Szpakowski.

W ciągu ostatnich 10 lat, seria FIFA firmy Electronic Arts sprzedała się w nakładzie przekraczającym ponad 50 milionów egzemplarzy, zdobywając tym samym miano najpopularniejszej gry sportowej na świecie. Nieustannie kontynuowane zaangażowanie EA we wspieranie wszelkich platform do interaktywnej rozrywki, a także dbałość o autentyzm rozgrywki, zaowocowały tym razem partnerskimi układami z ponad 19. ligami, 50. drużynami narodowymi oraz postaciami 15,000 zawodników, którzy pojawią się w tej najlepiej licencjonowanej grze wideo.

FIFA 06 niewątpliwie zdefiniuje na nowo gatunek interaktywnych gier piłkarskich. W tym roku fani mogą spodziewać się niespotykanie innowacyjnych i ekscytujących cech rozgrywki w wersji na każdą platformę. To będą najbardziej rozbudowane i autentyczne zmagania piłkarskie. Najwyższy czas przygotować się do rozgrywki!

Kolejne informacje odnośnie gry FIFA 06 zostaną ujawnione już wkrótce.