Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2006, 15:40

autor: Jiker

Far Cry na 360-tkę i mission pack dla Xboxa - UbiSoft potwierdza

Nie cichną komentarze odnośnie planów wydania na konsolę Xbox 360 usprawnionej wersji Far Cry Instincts, stworzonej pierwotnie z myślą o pierwszym Xbox-ie oraz o swoistym mission packu do wyżej wymienionej pozycji, którego oczekiwać mogą właściciele Xboxa. UbiSoft zdecydowało się wreszcie odnieść do tychże rewelacji.

Nie cichną komentarze odnośnie planów wydania na konsolę Xbox 360 usprawnionej wersji Far Cry Instincts, stworzonej pierwotnie z myślą o pierwszym Xbox-ie oraz o swoistym mission packu do wyżej wymienionej pozycji, którego oczekiwać mogą właściciele tego sprzętu. Zaledwie kilka dni temu przekazaliśmy Wam wstępne informacje na ten temat, a już dzisiaj dysponujemy oficjalnymi doniesieniami prosto od szefów UbiSoft.

Redaktorzy internetowego wcielenia amerykańskiego magazynu Game Informer postanowili w związku z rewelacyjnymi doniesieniami na temat kolejnych pozycji z serii Far Cry (wyciągniętymi na światło dzienne przez sklep internetowy GameStop) skontaktować się z wysoko postawionymi ludźmi pracującymi w firmie UbiSoft – twórcy tytułu, o którym traktuje news. Potwierdzili oni, że Far Cry Instincts rzeczywiście zmierza na najnowszą konsolę Microsoftu. Zostanie wzbogacony o zestaw nowych map oraz misji, a usprawnieniu ulegnie oprawa graficzna (na dzień dzisiejszy nie wiadomo w jakim stopniu).

Szefowie UbiSoftu nie zanegowali również informacji o nowej grze z serii tworzonej z myślą o konsoli Xbox. Nie zdradzili jednakże żadnych elementów tejże produkcji. Redaktorzy GameInformer.com domyślają się, że będzie ona jedynie dodatkiem do właściwej gry, uwzględniającym nowe mapy oraz misje, które znajdą się w Far Cry Instincts, przygotowywanym z myślą o 360-tce.

Przypomnijmy, że według sklepu GameStop premiera Far Cry Instincts w wersji na Xbox 360 miałaby mieć miejsce 14 marca. Być może i ta informacja zostanie w najbliższym czasie potwierdzona.