Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2007, 15:12

autor: Jiker

Europejski debiut God of War: Chains of Olympus tuż po amerykańskiej premierze

Przed kilkoma dniami przekazaliśmy Wam oficjalne informacje na temat światowej premiery gry God of War: Chains of Olympus. Studio Ready at Down poinformowało wówczas, że dojdzie do niej 4 marca 2008 roku. Wczoraj rzecznik europejskiego oddziału firmy Sony Computer Entertainment rzucił nieco światła na sprawę tutejszego debiutu najnowszej odsłony przygód chłodnego Kratosa.

Przed kilkoma dniami przekazaliśmy Wam oficjalne informacje na temat światowej premiery gry God of War: Chains of Olympus. Studio Ready at Down poinformowało wówczas, że dojdzie do niej 4 marca 2008 roku. Wczoraj rzecznik europejskiego oddziału firmy Sony Computer Entertainment rzucił nieco światła na sprawę tutejszego debiutu jednej z najbardziej oczekiwanych pozycji przeznaczonych dla przenośnej PSP.

God of War: Chains of Olympus trafi do sprzedaży na terenie Europy niedługo po amerykańskiej premierze, do której dojdzie 4 marca przyszłego roku”, oznajmił rzecznik SCEE. Wszystko wskazuje więc na to, że mieszkańcy Starego Kontynentu nie będą musieli czekać na przenośną odsłonę słynnego cyklu tak długo, jak na dwie poprzednie, wydane na stacjonarną PlayStation 2. Pierwsza z nich ukazała się u nas z trzymiesięcznym poślizgiem, z kolei na dwójkę przyszło nam czekać niemal dwa miesiące.

Szczegółowych informacji na temat God of War: Chains of Olympus dostarczy Wam nasza Encyklopedia.