Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2008, 14:30

autor: vampire

Europejska premiera Unreal Tournament III na X360 odbędzie się 4 lipca

Wczoraj pisaliśmy o wyznaczonej na 7 lipca amerykańskiej dacie premiery Unreal Tournament III w wersji na Xboksa 360. Nieco później firma Midway potwierdziła, że w Europie ukaże się ona nieco wcześniej, czyli jak poprzednio zapowiadano 4 lipca. Wyjaśniła się także zawartość zapowiadanego przez twórców dodatkowego materiału związanego z Gears of War 2.

Wczoraj pisaliśmy o wyznaczonej na 7 lipca amerykańskiej dacie premiery Unreal Tournament III w wersji na Xboksa 360. Nieco później firma Midway potwierdziła, że w Europie gra ukaże się nieco wcześniej, bo 4 lipca. Wyjaśniła się także zawartość zapowiadanego przez twórców dodatkowego materiału związanego z Gears of War 2. Będzie to filmowa zapowiedź nadchodzącego tytułu, opatrzona komentarzami projektanta Cliffa Bleszinskiego i producenta Roda Fergussona. Mamy w niej ujrzeć niepublikowane wcześniej materiały dotyczące trybów multiplayer, dodatkowych broni i map, a także całkiem nowych mechanizmów rozgrywki.


Europejska premiera Unreal Tournament III na X360 odbędzie się 4 lipca  - ilustracja #1


Wiadomo też, że ta wersja nie będzie niestety posiadała wparcia dla tworzonych przez fanów modów. Przynajmniej na razie.