Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2008, 14:30

autor: vampire

Europejska premiera Unreal Tournament III na X360 odbędzie się 4 lipca

Wczoraj pisaliśmy o wyznaczonej na 7 lipca amerykańskiej dacie premiery Unreal Tournament III w wersji na Xboksa 360. Nieco później firma Midway potwierdziła, że w Europie ukaże się ona nieco wcześniej, czyli jak poprzednio zapowiadano 4 lipca. Wyjaśniła się także zawartość zapowiadanego przez twórców dodatkowego materiału związanego z Gears of War 2.

Wczoraj pisaliśmy o wyznaczonej na 7 lipca amerykańskiej dacie premiery Unreal Tournament III w wersji na Xboksa 360. Nieco później firma Midway potwierdziła, że w Europie gra ukaże się nieco wcześniej, bo 4 lipca. Wyjaśniła się także zawartość zapowiadanego przez twórców dodatkowego materiału związanego z Gears of War 2. Będzie to filmowa zapowiedź nadchodzącego tytułu, opatrzona komentarzami projektanta Cliffa Bleszinskiego i producenta Roda Fergussona. Mamy w niej ujrzeć niepublikowane wcześniej materiały dotyczące trybów multiplayer, dodatkowych broni i map, a także całkiem nowych mechanizmów rozgrywki.


Europejska premiera Unreal Tournament III na X360 odbędzie się 4 lipca  - ilustracja #1


Wiadomo też, że ta wersja nie będzie niestety posiadała wparcia dla tworzonych przez fanów modów. Przynajmniej na razie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Unreal Tournament III

Unreal Tournament III